doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Vlasové doplňky

Samozřejmě máte k dispozici nejrůznější vlasové doplňky do vlasů, od gumiček po jezdce. Tyto vlasové doplňky jsou k dispozici v mnoha různých značkách, typech a velikostech. Máme pro vás širokou nabídku vlasových doplňků online! Určitě se pro vás najde vhodný doplněk.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Vlasové doplňky

K vytvoření toho nejlepšího vzhledu můžete použít všechny druhy vlasových doplňků, od gumiček až po sponky a gumičky do vlasů. Různé vzhledy vyžadují specifické vlasové doplňky, neviditelné nebo něco, co vynikne a bude ladit s vaším oblečením. Máme pro vás vše!

Gumičky do vlasů

Když se řekne vlasové doplňky, jako první vás samozřejmě napadnou gumičky do vlasů. Existují různé typy gumiček do vlasů, proto uvádíme ty nejdůležitější a jejich funkci:

Mini gumičky do vlasů

Tyto gumičky do vlasů se používají hlavně pro styling a vytváření pěkných účesů, kde je třeba vlasy neviditelně držet pohromadě. Tyto gumičky jsou proto k dispozici také v průhledné a tmavě hnědé barvě, takže se v různých typech vlasů nebudou nijak odlišovat.

Spirálová pružnost

Obyčejné gumičky mohou vlasy tahat, protože jsou kolem culíku nebo copu velmi těsné. U spirálových gumiček je to méně, protože spirálový tvar drží vlasy pohromadě jiným způsobem. Vyrábějí se v mnoha různých tvarech a velikostech. Známou značkou spirálových gumiček do vlasů je Invisibobble.

Scrunchies

Gumičku z 80. let lze stále najít a získat všude. Pružná guma s látkou kolem může doplnit outfit. Tento trend přichází a odchází, kdykoli se mu zachce, takže se vždy hodí mít po ruce další gumičku!

Pěkné vlasové doplňky

Různé doplňky do vlasů jsou nejen funkční, ale mají také dotvářet váš vzhled. K dispozici jsou například nejrůznější varianty sponek a sponek do vlasů, které doplní váš outfit nebo hravě upevní vlasy.

Sponky do vlasů

Malá sponka se hodí k zajištění zámku, který má vlastní vůli, nebo k udržení dlouhých třásní, které si chcete nechat narůst, aby vám nepadaly do očí. Výběrem zábavné sponky můžete vyjádřit svou osobnost a sladit ji se svým oblečením!

Posuvníky

Krásné účesy se neobejdou bez posuvných sponek. Tyto neviditelné sponky slouží k tomu, abyste si na slavnostní akci nebo jinou událost mohli připevnit krásný účes, aniž by je někdo viděl. Slidery se doma vždycky hodí.

Sponky do vlasů

Spona do vlasů je dalším nezbytným doplňkem do vlasů. Snadno si upravíte vlasy bez zbytečného tahání. Spona do vlasů dokáže rychle vytvořit ležérní a zároveň elegantní vzhled.

Pásky do vlasů

Jednoduchá a elegantní nebo veselá a přehnaná gumička do vlasů vám umožní udržet vlasy mimo obličej s příjemným nádechem. Máme mnoho různých čelenek s nejrůznějšími zábavnými potisky nebo prosté a jednoduché.

Vlasové doplňky pro děti

V naší nabídce máme také spoustu zábavných doplňků do vlasů pro děti. Zábavné motivy, jako jsou jednorožci, zvířata a princezny. Vše ve veselých barvách a samozřejmě i dětské vlasové doplňky v menší velikosti!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.