doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Vlasové doplňky

Skvělý účes začíná samozřejmě vlasovými doplňky. A k tomu máte samozřejmě k dispozici nejrůznější druhy. Od vlasových doplňků až po gumičky a skluzavky. Tyto vlasové doplňky jsou k dostání v mnoha různých barvách, tvarech a velikostech. Na internetu máme širokou nabídku vlasových doplňků, takže si určitě vyberete ty, které vám budou vyhovovat. Salontotal.cz Objevte všechny doplňky na !

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Typy vlasových doplňků

Pro dívky s krátkými i dlouhými vlasy jsou vlasové doplňky nezbytností. Umožňují vytvořit ten nejlepší vzhled. Nejznámějšími doplňky jsou gumičky, skluzavky a gumičky do vlasů. Existují také speciální vlasové doplňky, například neviditelné gumičky nebo nápadná spona. To vše pro vás máme!

Různé gumičky

Jedním z nejznámějších doplňků jsou gumičky do vlasů. Je ideální pro vytvoření culíku, drdolu nebo copu. Snadno se používá a doma jich nemůžete mít dost. Přesto jsou k dispozici různé typy, například mini gumička do vlasů nebo spirálová gumička. Mini gumičky se používají hlavně při stylingu a vytváření pěkných účesů, kde je třeba vlasy neviditelně držet pohromadě. Tyto gumičky jsou barevné v průhledné a tmavě hnědé barvě, takže v různých typech vlasů nijak nevyčnívají. Se spirálovou gumičkou budou vlasy méně tahat, spirála vlasy různě tvaruje a drží je pohromadě. I ta je k dispozici ve více barvách. Známou značkou spirálových gumiček do vlasů je Invisibobble .

Gumičky do vlasů

Poměrně módní gumičkou je gumička do vlasů. Jedná se o gumičku s látkou kolem dokola, která může doplnit outfit. Gumička se vyrábí v tenkých, silných a mnoha barevných variantách. Je trendem již od 80. let 20. století. Tento trend navíc odchází a přichází, kdykoli se mu zachce, takže se vždy hodí mít další gumičku!

Fixace vlasů

Když si chcete vlasy zajistit, můžete tak samozřejmě učinit pomocí vlasových doplňků.

Sponky do vlasů, skřipce a sponky

Malá spona do vlasů je nutností, když máte občas pramen s vlastní vůlí. Spona je také ideální, když chcete udržet své třásně mimo oči. Skluzavky jsou nepostradatelné pro krásné účesy. Tyto neviditelné posuvné sponky slouží k vyčesání vašeho krásného účesu. Kromě toho je sponka do vlasů další nezbytností mezi vašimi vlasovými doplňky. Snadno si zafixujete vlasy, aniž byste se s nimi trápili. Spona do vlasů dokáže rychle vytvořit ležérní nebo elegantní vzhled. Ve skutečnosti jsou všechny tyto doplňky nepostradatelné!

Vlasové doplňky pro děti

Pro děti jsou vlasové doplňky, jako jsou gumičky a sponky, velmi praktické. Kromě toho, že jsou šikovné, mohou být hravým a veselým doplňkem jejich účesu. Díky zábavným motivům, jako jsou jednorožci, zvířátka a květiny, jsou super veselé. Vlasové doplňky pro děti jsou k dispozici ve všech možných barevných velikostech.

Objednávání doplňků do vlasů

Salontotal.cz U nás najdete širokou nabídku vlasových doplňků. Salontotal.cz Objednejte si své oblíbené vlasové doplňky ještě dnes na adrese !

Máte nějaké dotazy?

Pokud máte k některému výrobku dotazy nebo vám něco není jasné, můžete se vždy obrátit na náš zákaznický servis. Telefonní číslo a e-mailovou adresu naleznete v části kontakt. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.