doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sprej na obrosty

Díky spreji na odrosty je méně pravděpodobné, že budete muset znovu navštívit kadeřníka, a nebudete si muset vlasy tak často barvit. Je to lepší pro kvalitu vašich vlasů, protože barvení je vždy poškozuje. Sprej outgrow z Salontotal.cz je k dispozici pro všechny barvy. Lze ji například použít i k zakrytí šedin. V nabídce máme několik variant: vyberete si suchý šampon s krycím efektem, pudr na odrosty nebo barevnou tyčinku? S výrůstkovým sprejem z Salontotal.cz nebude tento výrůstek nikde vidět.


Jak používáte sprej na blednutí?

Sprej Outgrow není jediným produktem, který můžete použít ke skrytí výrůstků: existují různé varianty, které lze použít různými způsoby. Sprej je třeba před použitím dobře protřepat. Poté jej nastříkejte do vzdálenosti 10 až 20 cm na suché vlasy, kde je vidět výrůstek. Nechte ji působit asi minutu a upravte vlasy podle potřeby. Sprej lze z vlasů snadno vymýt šamponem. Pokud používáte pudr, použijte štětec nebo polštářek, který je součástí balení. Pomocí něj naneste pudr na vlasy na požadovaná místa.

Nejlepší tepelný sprej/prášek

Nejlepší sprej pro přerůstání závisí na tom, čeho chcete dosáhnout. Je důležité najít správnou barvu pro vaše vlasy. Naštěstí je v naší nabídce mnoho barvicích produktů. Pomocí spreje na výrůstky je možné výrůstky na temeni hlavy skrýt. Podívejte se, přečtěte si a inspirujte se.

Máte melír a chcete si ho udržet déle? Pak se podívejte na Insta Recharge od Wella Professionals. To vám pomůže udržet požadovanou barvu po delší dobu a dokonce obočí zpevnit a definovat. Pokud trpíte řídnutím vlasů, můžete si je také zahustit pomocí spreje na růst. Zakryje místa na hlavě, kde jsou vlasy řidší, a dodá vlasům objem. Před nákupem se proto pečlivě podívejte, co od výrobku očekáváte, a vyberte si ten nejlepší sprej na přerůstání.

Kupte si sprej na přerůstání od Salontotal.cz

Máte už po krk odrostlých vlasů, ale nechce se vám ke kadeřníkovi? Pak si nyní kupte kvalitní sprej na odrosty z Salontotal.cz a dejte odrostům sbohem. Chápeme, že chcete tento produkt získat co nejdříve. Objednávejte od neděle do pátku do 23:59 a my se vám ho pokusíme doručit domů následující den. Mimochodem, pokud si objednáte zboží za 35 € nebo více, uhradíme vám náklady na dopravu. Máte ještě nějaké dotazy ohledně toho, jak nejlépe používat postřik na růst, nebo máte jinou otázku? Náš zákaznický servis můžete kontaktovat ve všední dny od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.