doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sprej na obrosty

S odrostovým sprejem se budete muset méně často vracet ke kadeřníkovi a nebudete si muset tak často barvit vlasy. To je lepší pro kvalitu vašich vlasů, protože barvení je vždy poškozuje. Salontotal.cz Odrostový sprej z je k dispozici pro všechny barvy. Lze jej například použít i k zakrytí šedin. V nabídce máme několik variant: vyberete si suchý šampon s krycím účinkem, sáhnete po pudru na odrosty nebo zvolíte barevnou tyčinku? Salontotal.cz S odrostovým sprejem z toho odrost nebude nikde vidět.

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
Cena
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Jak používáte sprej na blednutí?

Sprej na odrosty není jediným přípravkem, který můžete použít k zakrytí odrostů: existují různé varianty, které lze použít různými způsoby. Sprej je třeba před použitím dobře protřepat. Poté jej nastříkejte ze vzdálenosti 10 až 20 centimetrů na suché vlasy, kde je výrůstek viditelný. Nechte jej působit asi minutu a upravte vlasy podle potřeby. Sprej lze z vlasů snadno vymýt šamponem. Pokud se rozhodnete pro pudr, použijte kartáč nebo polštářek, který je k němu dodáván. Pomocí něj naneste pudr na vlasy na požadovaná místa.

Nejlepší sprej/pudr pro tepelnou úpravu

Nejlepší sprej na odrosty pro vás závisí na tom, čeho chcete dosáhnout. Důležité je najít správnou barvu pro vaše vlasy. Naštěstí je v naší nabídce mnoho barvicích přípravků. Pomocí spreje na odrosty je možné odrosty na temeni hlavy skrýt. Podívejte se, přečtěte si a nechte se inspirovat.

Máte melír a chcete si ho ponechat déle? Pak se podívejte na Insta Recharge od společnosti Wella Professionals. Ta vám pomůže udržet si požadovanou barvu déle a dokonce posílí a zvýrazní vaše obočí. Pokud trpíte řídnutím vlasů, můžete si je také zahustit pomocí odrostového spreje. Skryje místa na hlavě, kde jsou vlasy řidší, a dodá vlasům objem. Před nákupem se tedy pečlivě podívejte, co od výrobku očekáváte, a vyberte si pro vás ten nejlepší sprej na růst.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.