doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Opalovací rukavice

Opalovací rukavice je druh flanelu, který umožňuje snadné a postupné nanášení samoopalovacího přípravku. Samoopalovací přípravek je produkt, který vám pomůže opálit se, aniž byste museli ležet na slunci. Pokud se o své tělo dobře staráte a samoopalovací přípravek nanášíte pomocí opalovací rukavice, nebudete mít žádné skvrny. Používáním opalovací rukavice si také udržíte čisté ruce. Objevte náš sortiment a užijte si rovnoměrné opálení.

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena
Značka

Proč opalovací rukavice?

Použití samoopalovacího přípravku není vždy jednoduché a hezké. Je důležité dodržovat návod k použití, abyste nezískali skvrny nebo šmouhy. Kromě toho vám může pomoci používat opalovací rukavici. Jedná se o jakýsi hadřík nebo rukavici, pomocí které můžete produkt nanášet. Zajistí dobré rozložení a vaše ruce zůstanou čisté. U některých značek je součástí balení samoopalovacího přípravku i opalovací rukavice, které jsou však k dostání i samostatně.

Jak se používá opalovací rukavice?

Můžete použít opalovací rukavici se svým oblíbeným samoopalovacím přípravkem. Po omytí a ošetření pleti můžete začít nanášet přípravek. Nasadíte si rukavici a poté na ni nanesete samoopalovací přípravek. Poté můžete samoopalovací přípravek vmasírovat do pokožky tak, aby se rovnoměrně rozprostřel. Některé značky samoopalovacích přípravků dodávají speciální opalovací rukavici, například Solaris Solkiss Applicator Mitt. S touto speciální rukavicí můžete o svou pokožku pečovat ještě před nanesením samoopalovacího přípravku. Jedna strana rukavice odstraňuje odumřelé kožní buňky a druhá strana je určena k vmasírování samoopalovacího přípravku. Proto si vždy pečlivě přečtěte pokyny k výrobku, než jej začnete používat.

Objednat z Salontotal.cz

Pokud vás stejně jako nás nadchla praktická opalovací rukavice, můžete si výrobky s mnoha výhodami zakoupit na Salontotal.cz. Mnozí jiní to udělali před vámi, protože v hodnocení zákazníků nyní získáváme známku 9,4. Vaše objednávka bude doručena zdarma od 35 €. Pokud si produkty objednáte od neděle do pátku do 22:00, můžete začít používat samoopalovací přípravek hned následující den.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.