doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Matrix A Curl Can Dream

Kudrny, vlny nebo vlnité vlasy? Splňte si své sny o vlasech s řadou Matrix A Curl Can Dream. Tato řada je speciálně navržena pro všechny typy kudrnatých vlasů a nabízí kompletní péči pro krásný a definovaný vzhled. Ať už hledáte lehké zpevnění, nebo větší definici, tyto produkty vám usnadní vytvoření dokonalých kudrlin.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Pro každý typ lokny

Ať už máte plné kudrny, afro vlasy nebo vlnitější vlasy. S produktem A Curl Can Dream myslí společnost Matrix na každý typ kudrlin. Řada byla rozšířena o speciální lehké produkty, takže i jemné kadeře nebo vlnité vlasy mohou dostat potřebnou péči o kadeře. Řada A Curl Can Dream tak nyní obsahuje nejméně 7 produktů! Můžete si tak vytvořit svou vlastní dokonalou péči.

Weightless Moisture: hydratace bez zatížení vlasů

Začněte svou péči o jemné kudrny nebo vlnité vlasy šamponem a kondicionérem Matrix A Curl Can Dream Weightless Moisture. Tato lehká složení intenzivně hydratují vaše kadeře, aniž by je zatěžovala. Díky tomu zůstanou vaše kadeře vzdušné a plné energie. Šampon vlasy jemně čistí a kondicionér je rozplétá a vyživuje pro zdravý lesk.

Definování a lesk se správným stylingem

Po umytí šamponem je čas na úpravu kadeří. Pro krásné definování a posílení vlasů použijte například sprej Matrix A Curl Can Dream Scrunch N' Go Defining Spray. Nastříkejte Defining Spray na ručníkem vysušené vlasy, jemně stiskněte kadeře a nechte je uschnout na vzduchu. Přidejte malé množství lehce tužícího gelu Matrix A Curl Can Dream pro extra tužení bez ztuhnutí.

Podpořte své kadeře pomocí masky A Curl Can Dream.

Potřebují vaše vlasy extra vzpruhu? Pak jednou nebo dvakrát týdně použijte místo běžného kondicionéru masku Matrix A Curl Can Dream Mask. Tato maska vlasy intenzivně vyživuje a hydratuje a dodává jim větší definici. Masku rozetřete po délkách a konečcích vlasů, nechte chvíli působit a důkladně opláchněte. Ahoj, krásné, oživené kadeře!

Vaše osobní péče o kudrliny

S řadou Matrix A Curl Can Dream si snadno vytvoříte svou vlastní kúru pro úpravu loken. Kombinujte produkty a dosáhněte dokonalého výsledku. Šampon a kondicionér jsou základem pro každý typ vlasů. Máte jemné kudrny nebo vlny? Pak se zaměřte na lehké produkty, jako je definující sprej a lehký olej. Pro sušší a hustší kadeře doporučujeme gel a masku s lehkou fixací. Zjistěte, co vašim vlasům nejlépe vyhovuje, a vytvářejte si krásné a pružné kudrny den co den. S produkty Matrix A Curl Can Dream se vaše sny o loknách stanou skutečností.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.