doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Výrobky na vlasy DOOP

Výrobky na vlasy DOOP umožňují jakýkoli účes. Vždy si vytvoříte to, co chcete, aniž by se vám vlasy mastily. Všechny výrobky jsou navíc bez parabenů, snadno se používají a z vlasů se snadno vymývají. Ne nadarmo si na vlasové produkty DOOP vytvořilo závislost tolik lidí. Motto společnosti DOOP proto zní: "Když to nemáme my, nepotřebujete to vy!".

Třídění

Na stránku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Funkce DOOP

  • Pro všechny typy vlasů
  • Unisex

Funkce DOOP

  • Pro všechny typy vlasů
  • Unisex

Produkty na vlasy DOOP z přírodních složek

Ve společnosti DOOP věří v sílu přírodních složek. Proto jsou výrobky na vlasy DOOP složeny z pečlivě vybraných a vysoce kvalitních ingrediencí. Každý výrobek je navržen tak, aby vyživoval, chránil a udržoval vaše vlasy zdravé - od pečujících olejů až po rostlinné výtažky. S vlasovými produkty DOOP nemusíte dělat kompromisy mezi stylem a péčí.

Pro každý typ vlasů a každou příležitost

Ať už hledáte každodenní péči nebo speciální vzhled na večírek, vlasové produkty DOOP mají řešení pro každý typ vlasů a každou příležitost. Produktové řady jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny vaše potřeby.

Oblíbené vlasové produkty DOOP od společnosti Salontopper

Neexistuje stylingový přípravek od DOOP, který bychom si netroufli doporučit. Vidíme to trochu jako výběr mezi svými dětmi; to také není možné. Protože si musíme vybrat, volíme DOOP The Freaker 100ml. Tato tvarovací gumička poskytuje velmi vysokou fixaci a je ideální pro freaky krátké účesy. A co je nejlepší, vaše vlasy jsou po zbytek dne upravitelné, takže se můžete kdykoli během dne pustit do nového účesu. DOOP The Player 100 ml je tvarující vláknitá tužidlo pro středně dlouhé až dlouhé vlasy. Vosk vytváří rozcuchaný vzhled. Chaos ve vašich vlasech! Větší objem, aniž by se vlasy mastily nebo byly tvrdé, a navíc jsou s tímto voskem vaše vlasy snadno upravitelné. Pro vzhled jako z peřin se rozhodněte pro DOOP The Screamer 100 ml. Tento máslový pastovitý krém zanechává vlasy jemné, nezacuchává vlasy, ale přesto dodává vlasům extra sílu. Vhodný pro krátké až středně dlouhé vlasy.

Vize DOOP

Skutečná (vlasová) móda se neobjevuje na přehlídkovém molu. Skutečná vlasová móda vzniká na ulici. Alespoň taková je vize holandských(!) zakladatelů kadeřnických produktů značky DOOP. Inspirují se kreativními mladými lidmi z módních městských čtvrtí, mimo jiné v Amsterdamu, Tokiu, Londýně, New Yorku a Los Angeles, a tuto módní inspiraci převádějí do stylingových výrobků nejvyšší kvality, které odpovídají požadavkům a přáním této moderní a mladé cílové skupiny.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.