doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Polopermanentní barvení vlasů

Pokud jste zvědaví, zda vám bude barva vlasů vyhovovat, vyzkoušejte semipermanentní barvu vlasů. To je ideální, pokud jste připraveni na nový účes, ale stále si nejste jisti barvou. Při semipermanentním barvení se barva z vlasů odstraní během 3 až 6 umytí. Barva také po každém praní trochu vybledne. To je užitečné i v případě, že chcete zabránit zarůstání. Na adrese Salontotal.cz můžete nakupovat polopermanentní barvy na vlasy od nejlepších značek, jako jsou Goldwell, Joico a La Riche.

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Jak funguje semi-permanentní barvení vlasů

Polopermanentní barvení vlasů přilne pouze k vnější straně vlasů. Stávající pigmenty se při tomto procesu nerozkládají a nové pigmenty se nanášejí na vnější vrstvu vlasu. Při aplikaci polopermanentní barvy na vlasy postupujte podle pokynů přiložených k výrobku. Dodržujte časy uvedené v těchto pokynech. Výsledek použití závisí na několika faktorech: značce, typu vlasů, barvě a kvalitě. To platí i pro výdrž barvy. Polopermanentní barva vlasů je tedy ideální, pokud chcete vyzkoušet něco jiného nebo otestovat, zda vám barva vlasů vyhovuje.

Nejlepší barvivo

Nejlepší barvení závisí na tom, co pro své vlasy chcete. Existují typy, které mají velkou intenzitu barev, a typy, které mají menší intenzitu. Rozdíl je také v tom, jak dlouho barva na vlasy vydrží. Některé druhy polopremanentního barvení vlasů vydrží až 15 umytí, jiné končí po šesti umytích. Pokud potřebujete více posílit a pečovat o vlasy, jsou k dispozici i různé druhy. Můžete si také vybrat pěnu, sprej nebo tubu, jakou běžně vídáte u barev na vlasy. V naší nabídce si tedy každý najde vhodnou semipermanentní barvu na vlasy.

Koupit semi-permanentní barvu na vlasy na Salontotal.cz

Jste připraveni vyzkoušet něco nového s polopermanentním barvením vlasů z Salontotal.cz? V naší široké nabídce zaručeně najdete skvělé barvy a nejlepší kvalitu. Pokud zadáte objednávku do 23:59 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám barvu doručili hned následující den. To závisí na vytíženosti našich doručovatelů zásilek. Pokud si objednáte zboží za 35 € nebo více, uhradíme náklady na dopravu. Máte nějaké dotazy k našim produktům nebo službám? Neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Otevřeno je ve všední dny od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.