doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Péče o ústní dutinu

Ústní hygiena je jedním z nejdůležitějších prvků osobní hygieny. Ti, kteří se o ústní dutinu dobře starají, vypadají upraveně a mají lepší dech. Kromě toho není nic lepšího než chodit se svěžími a čistými ústy. K tomu můžete používat nejrůznější pomůcky, zubní pasty, ústní vody apod. Proto máme na Salontotal.cz skladem nejrůznější výrobky pro péči o ústní dutinu, abyste mohli procházet životem s úsměvem. Prozkoumejte naši širokou nabídku a nezapomeňte se na nás obrátit, pokud budete mít jakékoli dotazy!

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Typy péče o ústní dutinu

V naší nabídce máme pro vás opravdu všechny druhy ústní péče: od kartáčkových hlavic až po Whitening Powder. Když se s někým poprvé setkáte, jeho ústa a zuby bývají jednou z prvních věcí, kterým věnujete pozornost. Ne nadarmo měla většina z nich v pubertě rovnátka. Také bílé zuby jsou často velmi důležité. Bylo vymyšleno několik nástrojů, díky kterým si můžete zuby jednoduše vybělit doma. Samozřejmě máme i tyto druhy bělících sad na Salontotal.cz. Dále zde najdete zubní kartáčky, zubní pasty, ústní vody a tak dále. Zjistěte nyní, díky kterým výrobkům ústní hygieny budou vaše ústa opět nádherně čistá.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.