doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Péče o ústní dutinu

Ústní hygiena je jedním z nejdůležitějších prvků osobní hygieny. Ti, kteří se o ústní dutinu dobře starají, vypadají upraveně a lépe jim dýchá. Kromě toho není nic lepšího než chodit s čistými a svěžími ústy. K tomu můžete použít nejrůznější nástroje, zubní pasty, ústní vody apod. Proto máme na Salontotal.cz skladem nejrůznější produkty ústní hygieny, abyste mohli procházet životem s úsměvem. Prozkoumejte naši širokou nabídku a v případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Typy péče o ústní dutinu

V naší nabídce máme opravdu všechny druhy péče o ústní dutinu: od kartáčkových hlavic až po bělící prášek. Když se s někým poprvé setkáte, bývají jeho ústa a zuby jednou z prvních věcí, kterým věnujete pozornost. Ne nadarmo měla většina z nich v pubertě rovnátka. Bílé zuby jsou také často velmi důležité. Několik nástrojů bylo vyvinuto tak, abyste si mohli jednoduše vybělit zuby doma. Tyto druhy bělících sad máme samozřejmě v Salontopperu. Dále zde najdete zubní kartáčky, zubní pasty, ústní vody atd. Zjistěte, které výrobky pro péči o ústní dutinu použijete, aby vaše ústa byla opět nádherně čistá.

Koupit produkty ústní péče na Salontopper

Brzy projdete životem s tím nejkrásnějším úsměvem? Kupte si své oblíbené produkty pro péči o ústní dutinu nyní na Salontopper a využívejte všech našich výhod. Pokud si u nás například objednáte zboží v hodnotě 35 EUR nebo vyšší, neplatíte žádné náklady na dopravu. To se hodí, pokud potřebujete například novou zubní pastu nebo přípravky na vlasy. Pokud si objednáte zboží do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám ho doručili domů hned následující den. Máte dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.