doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Prodlužování vlasů

S prodlouženými vlasy si můžete vytvořit délku a objem svých snů! Prodlužování se snadno aplikuje a vlasy jsou díky němu krásně dlouhé a plné. V Salontotal najdete vysoce kvalitní prodloužené vlasy v různých délkách a barvách.

Prodloužení vlasů

Vždycky jste toužili po dlouhých a plných vlasech, ale vaše vlasy nerostou tak rychle nebo jsou řídké? Pak je řešením prodlužování vlasů. Prodlužování vlasů je prodlužování vlasů, které se připevňuje k vašim vlastním vlasům. Mohou být vyrobeny například z nylonu nebo polyesteru (syntetické nástavce) nebo z pravých vlasů. Ty vyrobené ze 100% přírodních vlasů jsou pro vaše vlasy mnohem vhodnější. Prodloužení se dodávají v mnoha různých barvách a velikostech. Rozdíl je také v upevnění prodloužení vlasů.

Typy prodlužování vlasů

Způsob jejich připevnění k vlasům se u každého prodloužení liší. Některé různé typy jsou:

  • Prodlužování pomocí klipů: jedná se o proužky vlasů s klipy na horní straně. Můžete si je nasadit a sundat, kdykoli se vám zachce, protože si je připnete přímo do vlasů! Aplikace je zcela bezbolestná.
  • Flip-in vlasy: celý pruh vlasů připevněný k vlasci. Během půl minuty tak získáte plnou hlavu vlasů.
  • Tkaní: tento příčesek je připevněn k vašim vlasům pomocí jehly a nitě. Často se nejprve zapletou vaše vlastní vlasy a poté se aplikuje vazba.
  • Lepení: prodloužené vlasy se přilepí na vaše vlastní vlasy pomocí speciálního lepidla a tepelných kleští. Ty musí být použity profesionálním kadeřníkem.
  • Páska: jedná se o připevnění chomáčů skutečných vlasů na oboustrannou pásku. Díky oboustranné lepicí pásce lze chomáčky přilepit k vlastním vlasům, není potřeba žádné teplo.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.