doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Andis

Najděte snadno ty nejlepší výrobky Andis na jednom místě na Salontotal.cz. Holení se správným vybavením je velmi důležité, protože vám pomůže vyhnout se nepříjemnému podráždění. Proto na Salontotal.cz prodáváme jednu z nejlepších značek, pokud jde o holení: Andis. Tato značka vyrábí špičkové produkty pro všechna holičství a kadeřnictví již téměř 100 let. Společnost Andis chce přispět k úspěchu těchto podniků tím, že sama poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Jednou z jejich základních hodnot je proto "dokonalost", takže se nikdy nespokojí s dostatečnou kvalitou. Podívejte se na nabídku Salontotal.cz a zjistěte, který z těchto výrobků vám usnadní a zpříjemní holení. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Typy výrobků Andis

Na Salontotal.cz prodáváme několik variant holicích strojků Andis. Máme například několik holicích strojků, zastřihovač a zastřihovač. Zastřihovače jsou opravdu přínosem, protože dokáží tvarovat kontury, snadno se oholí nasucho a můžete vytvářet pěkné střihy. Holicí strojky Andis s výkonným a tichým rotačním motorem jsou ideální pro vyhlazení strniště. Díky baterii s dlouhou výdrží a kvalitním břitům se budete holit bez podráždění během chvilky. V našem sortimentu máme samozřejmě také vše pro výměnu dílů, jako jsou nože nebo nabíječky.

Kupujte produkty Andis od Salontotal.cz

Kupte si nyní kvalitní holicí strojek Andis a oholte si vousy nebo dokonce nový účes bez starostí a podráždění. Své oblíbené produkty si nyní můžete snadno objednat na adrese Salontotal.cz. Pokud má vaše objednávka hodnotu 35 € nebo více, je doprava zcela zdarma. Pokud si objednáte zboží od neděle do pátku do 22:00, uděláme vše pro to, abychom vám ho doručili domů hned následující den. Máte dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. Můžete je kontaktovat od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.