doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Tangle Teezer

Znáte ten pocit, když si chcete rozčesat vlasy, ale hřeben se vám zasekne v chuchvalcích a bolestivě vám tahá vlasy z hlavy? V tom případě přichází na pomoc Tangle Teezer! Tangle Teezer je revoluční kartáč na vlasy speciálně navržený tak, aby bez námahy rozplétal zamotané vlasy bez bolesti a poškození vlasů. Tajemství spočívá v jedinečném tvaru a pružných štětinách kartáče Tangle Teezer, které hladce kloužou po vlasech a rozplétají i ty nejodolnější zamotané vlasy.

Třídění

Na stránku
Tangle Teezer
Featured
Problémy s vlasy
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Funkce Tangle Teezer

  • Jedinečný tvar
  • Pružné štětiny
  • Rozplétá zamotané vlasy
  • Bezbolestný

Funkce Tangle Teezer

  • Jedinečný tvar
  • Pružné štětiny
  • Rozplétá zamotané vlasy
  • Bezbolestný

Tangle Teezer mini

Jste stále na cestách a nemáte čas česat si vlasy doma? Žádný strach! Tangle Teezer je kompaktní a přenosný, takže je ideálním společníkem pro váš rušný životní styl. Vložte jej do kabelky, batohu nebo dokonce do kapsy a vezměte si jej všude s sebou. Ať už jdete do práce, cestujete nebo se chystáte na večerní akci, vždy můžete vytáhnout tento kartáč a rychle své vlasy osvěžit. Pokud chcete ušetřit ještě více místa, vyberte si Tangle Teezer mini!

Kartáč Tangle Teezer pro celou rodinu

Kartáč Tangle Teezer je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Všichni víme, jak složité může být rozčesávání dětských vlasů, zejména pokud mají sklony k zamotávání. S kartáčem Tangle Teezer bude rozčesávání vlasů vašich dětí mnohem snazší a bezbolestné. Měkké štětiny jsou šetrné k pokožce hlavy a zabraňují slzám a křiku při česání. Dejte tedy sbohem slzám a přivítejte spokojené děti s vlasy bez zamotání!

Oblíbené produkty kartáčů Tangle Teezer od Salontotal.cz

Dlouhé vlasy? Věřte nám, na Tangle Teezer Salon Elite si nódig. Ať už jsou vlasy mokré nebo suché, kartáč Tangle Teezer je zbaví zamotaných vlasů bezbolestně a snadno. Ve skutečnosti: kartáčování s tímto kartáčem je jako opravdová masáž hlavy, a proto je velmi vhodné pro osoby s poruchami vlasové pokožky. Snadno s ním vyčešete dokonce i pramínky z prodloužených vlasů. Ano, kartáč Tangle Teezer je díky tomu, že kartáčování již nebolí, mimořádně vhodný, pokud máte kudrliny, a pro rozčesávání dětských vlasů. Chystáte se na dovolenou? Model Tangle Teezer Compact Styler má stejné výhody jako jeho starší bratr, ale má ideální cestovní velikost! Odnímatelné víko zajistí, že kartáč zůstane čistý a bez zacuchání a nečistot!

Historie značky Tangle Teezer

Shaun P, tvůrce kartáče proti zamotávání vlasů Tangle Teezer, se poprvé doopravdy seznámil se světem, když v roce 2007 představil svůj nápad v televizním pořadu "Dračí doupě". O tom, že porotci pořadu také nemají rozum, svědčí fakt, že nápad nemilosrdně odmítnou. Shaun P, který si vyslechne označení svého nápadu za ztrátu času, to tak nenechá. Kadeřník s více než desetiletou praxí v legendárních salonech Vidal Sassoon v New Yorku a Los Angeles se trefí.

Tangle Teezer uvádí na trh ještě téhož roku a okamžitě letí 35 000 kusů přes pult. Dobrý nápad je možná nejdůležitějším klíčem k úspěchu, ale ne jediným. Podnikavost, vytrvalost a pořádný kus štěstí jsou stejně důležité. Porota Dračího doupěte si možná myslela, že nápad s kartáčem proti zamotávání vlasů nestojí za nic, ale webové stránky Tangle Teezer zaplavili zájemci. A i když se tento kartáček měl původně vyrábět pouze v černé barvě, neplánovaná růžová varianta se skutečně ukázala jako velmi populární.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.