doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Opalovací krém

Opalovací krémy jsou výživné produkty, které pečují o pokožku a dodávají jí opálení, aniž byste museli sedět na slunci. Chrání tak vaši pokožku před stárnutím a dehydratací. Dlouho jste neviděli slunce a jste připraveni na pěkné opálení? Pak použijte opalovací krém, abyste získali vytoužené opálení. Příjemné na krému je, že zároveň pečuje o vaši pokožku. {config|webshop] U nás najdete opalovací krémy od těch nejlepších značek. Přečtěte si více >

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
Cena
Značka

Výhody opalovacího krému

Jednou z největších výhod samoopalovacího krému je, že je bezpečnou alternativou opalování nebo solária. Samoopalovací krémy vám totiž umožní získat skvělé opálení bez slunce nebo solária. S opalovacím krémem můžete dosáhnout krásného, zdravého lesku a zároveň se dobře starat o svou pokožku. Další výhodou opalovacího krému je, že se rychle a snadno nanáší.

Výsledek opalovacího krému

Výsledek samoopalování je obvykle viditelný okamžitě, ale může trvat několik hodin, než se barva plně rozvine. Buďte trpěliví a dopřejte krému čas na zaschnutí, jinak by se na něm mohly objevit skvrny. Potřebuje nějaký čas, aby reagoval na vaši pokožku. Než se tedy osprchujete, nechte krém důkladně zaschnout. Většina opalovacích krémů vydrží několik dní až týden v závislosti na typu vaší pokožky a na tom, jak dobře ji udržujete.

Používání samoopalovacího přípravku

Použití samoopalovacího krému je jednoduché. Pokud chcete, předtím si pokožku vydrhněte, abyste dosáhli rovnoměrného výsledku. Na čistou a suchou pokožku naneste tenkou vrstvu krému. Samoopalovací krém dobře rozetřete v oblasti kotníků, kolen a loktů. Nechte přípravek dobře vsáknout, aby se nerozmazal. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce. Barva se rozvine během několika hodin.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.