doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Clippers

Plně zastřižený nebo podříznutý. Pomohou vám s tím dobré nůžky. Máme široký sortiment zastřihovačů všech značek. Akumulátorové i zásuvné zastřihovače a v různých velikostech. Máme také příslušenství k zastřihovačům!

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Profesionální zastřihovače vlasů

Zastřihovače vlasů se samozřejmě vyrábějí v mnoha různých velikostech, tvarech a značkách. Kadeřníci a holiči s nimi vytvářejí nádherné krátké účesy plné precizní práce a krásných přechodů. Jaký je ale dobrý kadeřnický střihací strojek a jaké značky používají kadeřníci. Mezi profesionální a oblíbené značky patří Wahl, Moser a Babyliss Pro. Podle mnohých patří tyto značky mezi nejlepší zastřihovače vlasů.

Příslušenství ke stříhacím strojkům

Zastřihovače vlasů jsou vhodné pro hrubé holení. Chcete-li stříhat s různým nastavením, použijte vestavěné nástavcové hřebeny nebo samostatné nástavcové hřebeny. Pokud byste hřeben na zastřihovači ztratili, je často k dostání samostatně.

Pro kvalitní oholení nebo zastřižení musí být zastřihovač v nejlepším stavu. Proto je důležité je řádně čistit, mazat a dezinfikovat. Používejte profesionální spreje na údržbu, jako jsou spreje na břity a oleje na zastřihovače. Ty často kombinují mazání a dezinfekci. Čepele tak zůstanou ostré a čisté a vaše pokožka bude po použití zastřihovače zdravější.

Akumulátorové stříhací strojky

Mnoho z nich má stále kabel, ale existuje i mnoho akumulátorových zastřihovačů. Jejich výhodou je, že je samozřejmě můžete používat kdekoli, pokud jsou nabité a nemusíte se tahat s takovým hloupým kabelem. Zda je pro vás vhodný akumulátorový nebo síťový zastřihovač, záleží samozřejmě na způsobu používání. Pokud jej často používáte na stejném místě, je kabel v pořádku, ale pokud jej často berete s sebou na cesty, může být výhodnější, že jsou zastřihovače dobíjecí.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.