doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Matrix Total Results So Silver

Stříbrný šampon je samozřejmě vhodný pro odstranění žlutých tónů z vlasů. Matrix vám nabízí nejen stříbrný šampon, ale kompletní řadu pečujících produktů s neutralizačními vlastnostmi. Od kondicionéru až po tónovací sprej Matrix Total Results So silver je má všechny, takže vaše blond, šedivé nebo bílé vlasy už nebudou vypadat žlutě.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Typ dárku
Kategorie
Cena

Odstranění žlutých tónů pomocí Matrix So Silver

Znečištění a oxidace pomalu způsobují, že se v bílé, šedé nebo stříbrné blond barvě objevují žluté tóny. Tyto žluté a teplé tóny samozřejmě nechcete. S produkty Matrix So Silver můžete nechat tyto žluté tóny zmizet, abyste si zachovali svěží chladný odstín vlasů. Toho se dosáhne přidáním fialových pigmentů, které neutralizují žluté tóny. Kromě toho jsou výrobky obohaceny o složky, které vlasy obnovují a hydratují. Takže i stárnoucí bílé nebo šedivé vlasy mohou vypadat mladě a leskle.

Matrix Total Results So Silver Produkty

  • Šampon: S šamponem So Silver můžete vlasy vyčistit a vyživit a zároveň získat požadovaný barevný tón vlasů odstraněním žlutých odstínů.
  • Kondicionér: Vyživuje vlasy, aby nebyly tak suché a lámavé. Kromě toho do vlasů vkládá chladné tóny.
  • Maska : Péče a neutralizace barev v jednom. Masku Matrix So Silver Mask používejte pro extra péči a neutralizaci barvy vedle běžné péče.
  • Tónovací sprej: Odstraňte okamžité zažloutlé tóny z vlasů při jejich úpravě. Složení obsahuje žluté neutralizační pigmenty, které vlasům dodají chladný svěží odstín. Tónovací sprej So Silver navíc vlasy vyživuje, takže jsou méně krepaté a silnější.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.