doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Biolage

V šamponu Biolage najdete převážně rostlinné složky. Značka věří v sílu přírody. Její výrobky přinášejí oslnivé výsledky a dodnes dělají radost stylistům po celém světě. Šampon Biolage je mimo jiné profesionální přípravek určený k čištění a úpravě vlasů. Obsahuje rostlinné výtažky a je bez parabenů, takže je šetrný k vlasům i pokožce. Šampon Biolage má příjemnou kvalitu a je šetrný k životnímu prostředí, protože je vyroben z přírodních složek pečlivě vybraných tak, aby byla maximalizována jejich účinnost bez poškozování životního prostředí. Značka je známá svými inovativními výrobky a má široký výběr šamponů speciálně navržených pro potřeby různých typů vlasů. Prohlédněte si výrobky nyní na Salontotal.cz! Více informací >>

Třídění

Na stránku
Problémy s pokožkou hlavy
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Šampon Biolage šetrný k životnímu prostředí

Tvůrci šamponu Biolage mimo jiné věřili v udržitelnost, přírodu a šetrnost k planetě. Proto značka vyrábí udržitelně a od roku 2015 je její továrna ve španělském Burgosu C02 neutrální. Veškerou energii zde vyrábějí solární panely a veškerá odpadní voda je upravována a znovu využívána. Pracuje se zde také s 95 % recyklovaného plastu, který značka neustále vylepšuje. V průběhu let se společnost Biolage stala lídrem v oblasti profesionální péče o vlasy. Jak z hlediska péče o vlasy, tak z hlediska snižování uhlíkové stopy.

Značka stojící za šamponem Biolage

Biolage je značka profesionální vlasové péče, kterou založil Arnie Miller, který věřil, že příroda se dá dokonale využít k ochraně a výživě vlasů. Značka je založena na vědě o přirozeném růstu vlasů a na síle přírody opravovat a zlepšovat poškození vlasů. Výrobky obsahují rostlinné výtažky a neobsahují parabeny, takže jsou šetrné k vlasům i pokožce. Značka nabízí širokou škálu výrobků pro péči o vlasy, od šamponů a kondicionérů až po stylingové přípravky a kúry. S využitím inovativních technologií a klinických studií je značka i nadále lídrem v oblasti profesionální péče o vlasy. Zaměstnanci stojí za profesionalitou, poctivostí, zdravím a za přírodou.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.