doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Biolage

V šamponu Biolage najdete převážně rostlinné složky. Značka věří v sílu přírody. Její produkty přinášejí oslnivé výsledky a dodnes dělají radost stylistům po celém světě. Šampon Biolage je mimo jiné profesionální přípravek pro péči o vlasy určený k čištění a úpravě vlasů. Obsahuje rostlinné výtažky a je bez parabenů, takže je šetrný k vlasům i pokožce. Šampon Biolage má příjemnou kvalitu a je šetrný k životnímu prostředí, protože je vyroben z přírodních složek pečlivě vybraných tak, aby byla maximalizována jejich účinnost bez poškození životního prostředí. Značka je známá svými inovativními produkty a nabízí široký výběr šamponů speciálně navržených pro potřeby různých typů vlasů. Podívejte se na produkty nyní na Salontotal.cz! Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Šampon Biolage šetrný k životnímu prostředí

Tvůrci šamponu Biolage mimo jiné věřili v udržitelnost, přírodu a šetrnost k planetě. Proto značka vyrábí udržitelně a od roku 2015 je její továrna ve španělském Burgosu neutrální z hlediska emisí CO2. Veškerá energie se zde vyrábí ze solárních panelů a veškerá odpadní voda se čistí a znovu využívá. Pracuje také s 95 % recyklovaného plastu, který značka neustále vylepšuje. V průběhu let se společnost Biolage stala lídrem v oblasti profesionální péče o vlasy. Jak z hlediska péče o vlasy, tak z hlediska snižování uhlíkové stopy.

Značka stojící za šamponem Biolage

Biolage je značka profesionální vlasové kosmetiky, kterou založil Arnie Miller, který věřil, že příroda může být dokonale využita k ochraně a výživě vlasů. Značka je založena na vědeckých poznatcích o přirozeném růstu vlasů a přírodní síle opravovat a zlepšovat poškozené vlasy. Produkty obsahují rostlinné výtažky a neobsahují parabeny, takže jsou šetrné k vlasům i pokožce. Značka nabízí širokou škálu výrobků pro péči o vlasy, od šamponů a kondicionérů až po stylingové přípravky a kúry. Díky inovativním technologiím a klinickým testům je tato značka i nadále lídrem v oblasti profesionální péče o vlasy. Zaměstnanci se zasazují o profesionalitu, poctivost, zdraví a přírodu.

Koupit šampon Biolage na Salontotal.cz

Chtěli byste nyní otestovat tento lahodný šampon Biolage? Objednejte si své oblíbené produkty na Salontotal.cz a my vám je co nejdříve doručíme až domů. Pokud tak učiníte od neděle do pátku do 22:00, může vám být doručena domů hned následující den. Pokud si objednáte zboží za 35 € nebo více, poštovné je zcela zdarma. Máte dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Pak se obraťte na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.