doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Matrix Total Results Instacure

Nejvíce poškozené vlasy přirozeně potřebují silnou opravu. Matix Total Results Instacure pomáhá obnovit a posílit vlasy, aby se méně třepily a lámaly. Produkty Instacure jsou obohaceny o tekuté proteiny, které vlasům vracejí sílu a bojují proti pórovitosti.

 

Třídění

Na stránku
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Matrix Instacure pro poškozené vlasy

Dopřejte svým poškozeným vlasům okamžitou léčbu s přípravkem Matrix Instacure. Matrix Instacure pro poškozené vlasy zajišťuje správnou a rychlou obnovu poškozených vlasů. Vlasy jsou zdravější, vypadají zdravěji a problémy, jako je lámání a roztřepené konečky, jsou méně časté. Produkty Matrix Instacure jsou totiž obohaceny o tekuté proteiny, které vlasům vracejí jejich sílu. Kromě toho proteiny doplňují "prázdná" místa ve vlasech, snižují jejich pórovitost a vlasy jsou silnější.

Produkty Matrix Instacure

Matrix Total Results Instacure Repair Shampoo: Zajišťuje nejen čistotu vlasů, ale také přímo pomáhá poškozeným vlasům při obnově díky přidání tekutých proteinů, které pomáhají vlasy posilovat.

Kondicionér Matrix Total Results Instacure Repair: Po ošetření tímto kondicionérem jsou vaše vlasy opět jemnější a zdravější. Vlasy jsou také lépe chráněny proti krepatění, takže sbohem krepatění!

Matrix Total Results Instacure Anti-Breakage Porosity Spray: Tento vyživující bezoplachový přípravek díky tekutým proteinům a vitaminu B5 vlasy opět posiluje. Kromě toho pomáhá, aby suché vlasy byly opět hladké a jemné, a usnadňuje jejich rozčesávání a rozčesávání. Po použití jsou vlasy připravené k úpravě.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.