doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Výrobky na nehty

Máte rádi, když jsou vaše nehty upravené a mají pěknou barvu? Pak nakupujte všechny kosmetické potřeby pro své nehty na Salontotal.cz. Vaše nehty budou vypadat krásně upravené a nalakované!

Třídění

Na stránku

Produkty na nehty online

Ať už hledáte olejíček na nehty, pilník na nehty nebo pěkný gelový lak na nehty... najdete vše. Protože není nic hezčího, když je o vaše nehty dobře postaráno, počínaje těmi základními. Několik tipů, jak si udržet zdravé nehty:

  • Tip 1 : Používejte olej na nehty. Často poskytují dodatečnou hydrataci, ošetřují a zjemňují suchou kůžičku. Zajišťuje, že přírodní nehet zůstane zdravý.
  • Tip 2 : Použijte pilník na nehty. Díky němu jsou okraje nehtů pěkné a hladké. Pilování nehtů každý týden je udrží pěkné a silné.
  • Tip 3 : Jste zaneprázdněni úklidem nebo pomocnými pracemi? Pak se snažte nosit rukavice, protože si můžete snadno poškodit nehty a to nechcete.
  • Tip 4: Dbejte na svůj jídelníček, dostatek vitamínů je velmi důležitý pro zdravý růst nehtů.

Nejlepší péče o nehty pro zdravé nehty

Správná péče o nehty je velmi důležitá, bohužel na péči o ruce a nehty často zapomínáme a nevěnujeme jim příliš pozornosti. Naštěstí máme širokou nabídku produktů pro péči o nehty, které vám pomohou správně udržovat vaše nehty! Protože zdravé nehty jsou velmi důležité.

Různé produkty na nehty

Na adrese Salontotal.cz najdete tyto kvalitní výrobky.

Akrylové nehty

Rádi si zdobíte nehty sami? Pak jsou akrylové nehty možná právě pro vás. Najděte si všechny základní věci, které potřebujete.

Gelový lak

Chcete mít krásně nalakované nehty, ale obyčejný lak na nich nikdy pořádně nedrží? Pak je řešením gelový lak. Můžete jej nanést na přírodní nehty, ale také na akrylové nebo gelové nehty.

Lak na nehty

Vytvořte si krásné a upravené nehty pomocí nejlepších laků na nehty. Na přírodní nehty ho můžete snadno a rychle nanést sami. Nakupujte nejlepší laky na nehty na Salontopper a dotvořte svůj vzhled vhodnými nehty.

Péče o nehty

Pečujte o nehty pomocí jemného oleje na nehty a nehtovou kůžičku. Poskytuje mimořádnou péči, hydrataci a sílu.

Sady na nehty

Nevíte, kde začít nakupovat? Pak si snadno vyberte sadu, která obsahuje vše, co potřebujete. Vezměme si například startovací sadu gelového laku.

Odlakovač na nehty

Jste připraveni na novou barvu nehtů? Pomocí odlakovače můžete snadno odstranit starý lak na nehty, gel lak nebo akrylové nehty.

LED/uv-lampy

Nechte nehty rychle uschnout pomocí jemné LED/UV lampy. Vaše nehty budou suché během x sekund.

Pilník na nehty

K údržbě nehtů se používá pilník. Pomocí pilníku vytvarujete nehty a vyhladíte jejich okraje. K dispozici jsou všechny druhy pilníků na nehty.

Nástroje

U nástrojů najdete všechny šikovné pomůcky, které potřebujete k tomu, aby vaše nehty byly co nejkrásnější.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.