doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sprchový gel

Příjemný sprchový gel vám pomůže uvolnit se ve sprše po dlouhém dni. Nebo vám pomůže ráno se probudit či se osvěžit po sportovní aktivitě. V tomto případě je dokonalý sprchový gel nepostradatelný. Očistěte a ošetřete svou pokožku a vyjděte ze sprchy svěží. Najděte si zde svůj dokonalý sprchový gel s lahodnými vůněmi.

Třídění

Na stránku
Featured
Huidtype
Složení
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Typy sprchových gelů

K dispozici je mnoho různých typů sprchových gelů. Krém, olej, gel, pěna nebo mýdlová tyčinka, to vše je dnes možné. Zvažte, co rádi používáte a co vyhovuje vaší pleti. Účinek různých variant na pokožku se může u jednotlivých výrobků lišit. Jeden krém pleť odmastí, zatímco jiný je vhodný pro suchou pleť. Proto se pečlivě podívejte na složky, které sprchový gel obsahuje. Kromě textury je k dispozici mnoho různých vůní a barev, které si můžete koupit zcela podle svého vkusu.

To nejlepší pro vaši pleť

Nejlepší sprchový gel se u každého liší, záleží především na typu pokožky, kterou máte. Každý typ pleti potřebuje jinou péči. Rozlišujeme čtyři typy pleti. Jedná se o suchou, mastnou, normální a citlivou pleť. Je důležité vědět, jaký typ pokožky máte a jaký sprchový gel je pro ni vhodný.

Suchou pleť nejlépe vyčistíte olejem. Zajistí, že se pokožka nevysuší, ale zůstane hydratovaná díky tenké vrstvě oleje, která na ní zůstane. Při mastné pleti můžete v podstatě použít jakýkoli sprchový gel, ale olej je o něco méně vhodný. Přesto je dobré používat přípravky určené speciálně pro mastnou pleť. Pro citlivou pleť jsou důležité složky aloe vera nebo okurka. To pokožku nedráždí, ale dobře ji osvěží. Máte to štěstí, že máte normální pleť? Pak můžete použít téměř jakýkoli sprchový gel.

Koupit sprchový gel na Salontotal.cz

Nemůžete se dočkat, až si dopřejete krásný sprchový gel? Na adrese Salontotal.cz tomu naprosto rozumíme, a proto se vždy snažíme všechny naše objednávky odeslat co nejrychleji. Pokud si objednáte zboží do 23:59 od neděle do pátku, zajistíme, že vám bude doručeno hned následující den. A velká výhoda: pokud je hodnota objednaných produktů 35 € nebo vyšší, uhradíme náklady na dopravu. Ideální, pokud potřebujete více věcí najednou. Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo jejich používání, neváhejte se obrátit na zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.