doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Digitální váhy

S digitální váhou už není vážení přípravků na barvení vlasů žádný problém! Pro správné poměry směsí odvažte produkty s přesností na gramy. To vám umožní vytvořit ty nejkrásnější barevné výsledky. Používáte již digitální váhu pro vážení barviv, vývojky nebo bělidla? Usnadněte si práci a nakupujte kadeřnickou váhu nyní na Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Kadeřnické váhy

Digitální kadeřnická váha se používá k vážení přípravků na barvení vlasů, jako jsou barvy na vlasy, odbarvovače a vývojky. Vážením těchto produktů zajistíte správný poměr míchání, protože s digitální kadeřnickou váhou vážíte produkty na gramy. Získáte správnou rovnováhu mezi barvením vlasů a vývojkou. To zaručuje nejlepší výsledky při barvení vlasů. Zabraňuje také tomu, abyste používali příliš mnoho výrobků a polovinu z nich museli vyhodit. Hledáte dobrou digitální kadeřnickou váhu? Pak je Salontotal.cz to pravé místo! Odvažování barvy na vlasy si usnadníte použitím kvalitní digitální váhy.

Typy vah

Nejběžnější kadeřnická váha je digitální váha. Ty jsou k dispozici v různých barvách a funkcích. Chcete vodotěsnou váhu? Pak doporučujeme Sibel Waterproof Weegschaal. Jedná se o černou digitální váhu, která je velmi vhodná pro vážení barvy na vlasy. Na váhu položte zásobník na barvivo a vložte do něj výrobky. Ihned uvidíte, kolik gramů jste přidali. Tímto způsobem získáte správnou rovnováhu produktů pro barvení vlasů. Barvení vlasů ještě nikdy nebylo tak snadné a rychlé! Po umístění nádoby na váhu se ujistěte, že je počet gramů nulový.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.