doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Výbava na vlasy Balmain

Balmain hair gear je luxusní značka specializující se na produkty péče o vlasy a stylingové nástroje nejvyšší kvality. Salontotal.cz je jedním z autorizovaných prodejců Balmain Hair a nabízí širokou škálu vlasových produktů a doplňků Balmain, včetně fénu, kartáče na vlasy, prodlužovacích vlasů, příčesků, kulmy a mnoho dalšího. Pokud hledáte špičkové vlasové produkty Balmain, můžete začít na Salontotal.cz. Ať už toužíte po jemné změně, nebo po dramatické proměně, vlasové produkty Balmain na Salontotal.cz najdou něco pro každého.

Třídění

Na stránku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Funkce Doublehair by Balmain

  • Luxusní značka
  • Špičková kvalita

Funkce Doublehair by Balmain

  • Luxusní značka
  • Špičková kvalita

Balmain Vlasy

Balmain Paris Hair Couture má více než 40 let zkušeností s kombinací vlasových produktů s nejnovějšími trendy z přehlídkových mol. Všechny vlasové produkty Balmain Paris jsou inspirovány nejnovějšími tajemstvími ze zákulisí, a výrobky tak odrážejí vše, co stylová žena potřebuje k vytvoření vzhledu hodného přehlídkového mola. Balmain věnuje pozornost každému malému detailu a také neustále zkoumá DNA, aby vytvořil ty nejlepší techniky a zajistil tak nejlepší kvalitu. V průběhu let si Balmain vytvořil velký respekt a důvěru, takže krásná značka je vždy respektována. Dlouhodobá vize značky Balmain je založena na historii, kreativitě a inovacích. Úspěch značky Balmain Paris Hair Couture zajišťuje slibnou budoucnost plnou luxusních vlasových produktů hodných couture.

Prodlužování vlasů Balmain

Jedním z nejoblíbenějších artiklů jsou prodloužené vlasy Balmain. Není se čemu divit: prodloužení jsou mimořádně kvalitní a jsou vyrobena z pravých lidských vlasů. Balmain Extensions nabízí nekonečné možnosti. V nabídce najdete kolekci Balmain Hair Professional pro krásné prodloužené vlasy, kolekci Ready to Wear pro případ, že chcete mít na večírku pěknou ofinu nebo hravý culík, a kolekci Professional Aftercare pro péči o prodloužené vlasy a jejich dlouhodobou krásu. S prodloužením Balmain máte zaručen krásný účes a žádný účes ani délka vlasů není nemožná.

 

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.