doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sušení vlasů

Někdy se to prostě nehodí nebo to trvá opravdu dlouho: sušení vlasů. Naštěstí existuje několik zařízení, která vám mohou pomoci. Pokud nemáte čas na sušení vlasů na vzduchu, pomůže vám fén. A nejen to: pomocí fénovacího kartáče můžete například vysušit vlasy a vyfoukat ty nejkrásnější účesy! Tímto způsobem si vysušíte vlasy a zároveň je upravíte. Máte kudrnaté vlasy, které se hodně krepatí, ale chcete si je vysušit a vyfoukat? Pak použijte difuzér. Díky tomu budou vaše kudrny krásné. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si fén, který bude vyhovovat vašemu účesu.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Produkty pro sušení vlasů

Vysoušení vlasů může být součástí rutinní péče o vlasy. Kromě toho, že je vysoušení vlasů příjemné, je lepší i pro jejich kondicionaci. Je důležité vlasy správně vysušit, aby nedocházelo k jejich poškození a lámání. Vlasy můžete vysušit tak, že je vysušíte měkkým ručníkem. Dále můžete použít několik praktických přístrojů.

Difuzér

Máte ve vlasech kudrlinky? Pak je skvělou pomůckou difuzér na vlasy. Tento přístroj vám pomůže vytvořit vaše nádherné kudrny a dodat vlasům texturu. Jedná se o nástavec, který umístíte na fén a který je speciálně navržen tak, aby rozptyloval a zjemňoval proud vzduchu. To zvýrazní vaše kadeře a udrží je bez krepatění. Difuzér na vlasy je ideální pro osoby s přirozeně kudrnatými vlasy, ale lze jej použít i k dodání objemu a textury rovným vlasům. Výsledky jsou nádherné.

Fén na vlasy s kartáčem

Ke snadnému vysoušení vlasů lze použít také fénovací kartáč. Jedná se o praktické zařízení, které kombinuje výkon fénu a funkčnost kartáče. Pomocí fénovacího kartáče můžete vlasy vysoušet a zároveň upravovat. Má měkké štětiny a vestavěnou funkci fénování, která vám umožní uhladit vlasy, dodat jim objem a vytvořit krásné lokny. Jedná se o všestranné zařízení, které šetří čas a je ideální pro lidi, kteří chtějí snadno a rychle upravit své vlasy.

Vysoušeč vlasů

Fén je nepostradatelným nástrojem v rutině péče o vlasy mnoha lidí. Díky silnému proudu vzduchu rychle vysuší vaše vlasy, čímž šetří váš čas. Kromě toho vám fén pomůže také s úpravou vlasů. Díky různým nastavením teploty a rychlosti můžete vytvořit požadovaný vzhled, ať už jde o hladké, objemné nebo vlnité vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.