doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Lak na vlasy

Hledáte ten správný přípravek na vlasy, který dodá vašim vlasům ten správný finální vzhled? Lak na vlasy z Salontotal.cz vám tento efekt zaručí. Máme širokou nabídku různých variant laků na vlasy. Pro každý typ vlasů se najde vhodný produkt. V naší nabídce máme několik sprejů, které zabrání krepacení vašeho vytvořeného účesu. Lak na vlasy pozvedne každý účes na vyšší úroveň!

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Dokončovací sprej pro dlouhotrvající a krásné účesy

Dokončovací sprej je lak na vlasy, který slouží k udržení účesu na místě a zajišťuje, že účes zůstane krásný po celý den. Dokončovací spreje jsou k dispozici v různých silách, od lehkých až po extrémně silné, a lze je použít na jakýkoli typ a strukturu vlasů. V závislosti na požadovaném vzhledu a typu vlasů si můžete vybrat sprej, který zajistí větší objem, lesk, fixaci nebo ochranu proti vlhkosti. Dobrý závěrečný sprej se také snadno vyčesává a nezanechává zbytky, takže vlasy vypadají přirozeně a zdravě. Ať už se rozhodnete pro ležérní nebo okouzlující vzhled, závěrečný sprej dodá vašim vlasům dokonalou konečnou úpravu pro dlouhotrvající a krásný účes.

Nejlepší lak na vlasy pro vaše vlasy

U nás jsou k dispozici různé typy laků na vlasy, z nichž každý má své jedinečné vlastnosti a výhody. Existují spreje, které poskytují objem, lesk, texturu a fixaci. Výběrem správného závěrečného spreje můžete svůj účes dokonale přizpůsobit svým potřebám. Naše laky na vlasy se postarají o to, aby vaše vlasy zůstaly po celý den ve tvaru a chránily je před vlhkostí. Podle toho, co chcete s vlasy dělat, si vyberte ten nejlepší lak na vlasy.

S některými našimi laky na vlasy můžete vytvořit více efektů. Pokud chcete dosáhnout zvedacího efektu, naneste sprej od kořínků na vlhké vlasy a vyfénujte je. Chcete-li dosáhnout nonšalantního efektu, nastříkejte přípravek na vlasy mezi fénováním. Dokonalou fixaci vytvoříte úpravou vlasů a následným nastříkáním laku na vlasy. Objem vytvoříte tak, že se předkloníte a nastříkáte sprej do vlasů zepředu dozadu.

Jak používat

Lak na vlasy je univerzální výrobek, který lze použít různými způsoby. Je důležité vybrat správný lak na vlasy pro váš typ vlasů a požadovaný vzhled. Existují například laky na vlasy speciálně vyvinuté pro husté vlasy, jemné vlasy a kudrnaté vlasy. V našem obchodě naleznete širokou nabídku laků na vlasy, takže si vždy můžete najít ideální sprej pro své vlasy.

Chcete-li použít lak na vlasy, naneste jej na suché vlasy. Podržte sprej asi 30 cm od vlasů a rovnoměrně jej rozprostřete po účesu. Chcete extra silnou fixaci? Pak sprej nastříkejte znovu ze stejné vzdálenosti. Dávejte pozor, abyste nepoužili příliš mnoho laku na vlasy, jinak by váš účes mohl vypadat strnule a nepřirozeně.

Šikovným tipem je nastříkat lak na vlasy na kartáč a poté vlasy rozčesat. Tím se lak rovnoměrně rozprostře po vlasech a zabrání se tomu, aby příliš mnoho přípravku skončilo na jednom místě.

Věděli jste, že lak na vlasy lze použít nejen na vlasy? Lehká mlha laku na vlasy na obličeji může pomoci vašemu make-upu vydržet déle. Opět dodržujte dostatečný odstup a dbejte na to, abyste si sprej nenamířili přímo na obličej.

Lak na vlasy koupíte na Salontotal.cz

Přesvědčili jsme vás o všech výhodách používání laku na vlasy? Pak si objednejte svůj ideální dokončovací sprej na Salontotal.cz a využijte všech našich výhod. Můžete se spolehnout nejen na nejlepší poměr ceny a kvality, ale také na superrychlé dodání. Pokud jsou stylingové přípravky skladem, můžeme vám je dokonce doručit domů již následující den. Stačí, když si u nás objednáte do 23:59 hodin od neděle do pátku. Pokud navíc objednáte za 35 € a více, poštovné je zcela zdarma. Máte-li jakékoli dotazy týkající se některého z našich výrobků nebo jejich použití, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Můžete je zastihnout od pondělí do pátku mezi 9:00 a 21:00 a v sobotu mezi 10:00 a 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.