doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sprej na ochranu před teplem

Při práci s tepelným nářadím je nezbytný kvalitní ochranný sprej. Tyto spreje obsahují složky, které chrání povrch vlasů. Teplo se tak rozděluje rovnoměrněji a méně poškozuje vlasy. Kromě toho spreje na ochranu před teplem vlasy dále vyživují, takže se vlivem tepla méně vysušují. Nezapomeňte, že tyto spreje snižují poškození, a proto je zcela nezastaví. Proto buďte při používání tepelných zařízení vždy opatrní a nepoužívejte je příliš často. Nejlepší spreje na ochranu před teplem najdete na Salontopper, proto si prohlédněte naši širokou nabídku.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Typy sprejů na ochranu před teplem

V naší nabídce máme spreje na ochranu před teplem od více než 50 různých značek, takže můžeme téměř zcela zaručit, že existuje sprej, který vám bude dokonale vyhovovat! Známé značky jsou Goldwell, Keune, L'Oréal nebo Wella, ale existuje mnoho dalších špičkových značek. Máme různé cenové kategorie, které můžete snadno označit v nabídce filtru. Sprej na ochranu před teplem není jedinou formou ochrany před teplem. Prodáváme také krémy, masky, oleje, séra, na co si vzpomenete. V Salontopperu si můžete být jisti, že máte vždy dostatečný výběr a vždy si vyberete produkty vysoké kvality!

Koupit sprej na ochranu před teplem od společnosti Salontopper

Potřebujete dodatečnou ochranu vlasů před poškozením pomocí spreje na ochranu před teplem od společnosti Salontopper? U nás máte široký výběr různých typů a značek. Proto jsme si téměř jisti, že mezi nimi je i váš dokonalý produkt. Pokud si zakoupíte několik produktů v hodnotě 35 EUR nebo vyšší, neplatíte již žádné náklady na dopravu. Pokud si objednáte zboží do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám ho doručili domů hned následující den. Máte nějaké dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.