doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sprej na ochranu před teplem

Dobrý sprej na ochranu před teplem je pro úpravu vlasů při práci s tepelnými nástroji nezbytností. Tyto spreje obsahují složky, které chrání povrch vlasů. Teplo se tak rozvádí rovnoměrněji a méně poškozuje vlasy. Sprej na tepelnou ochranu navíc vlasy dále vyživuje, takže se vlivem tepla méně vysušují. Nezapomeňte, že tyto spreje snižují poškození, a tedy ho zcela nezastaví. Proto buďte při používání tepelných zařízení vždy opatrní a nepoužívejte je příliš často. Nejlepší spreje na ochranu před teplem najdete na Salontotal.cz, proto se podívejte na naši širokou nabídku produktů.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Co je to sprej na ochranu před teplem?

Sprej na ochranu před teplem je přípravek na vlasy určený speciálně k ochraně vlasů před škodlivými účinky tepelných stylingových nástrojů, jako jsou fény, kulmy a žehličky na vlasy. Vytváří ochrannou bariéru mezi vlasy a vysokými teplotami a snižuje poškození vlasových kutikul. Použití spreje před použitím stylingových nástrojů pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu vlhkosti vlasů a zabraňuje lámavosti vlasů nebo vzniku roztřepených konečků.

Co sprej dělá?

Sprej na ochranu před teplem chrání vlasy před škodlivými účinky tepelných stylingových nástrojů, jako jsou fény a kulmy. Při jeho použití se vytvoří ochranná vrstva. Ta zabraňuje vysoušení, lámání nebo poškození vlasů teplem.

Typy ochranných sprejů

V naší nabídce máme spreje na ochranu před teplem od více než 50 různých značek, takže můžeme téměř zcela zaručit, že existuje sprej, který vám bude dokonale vyhovovat! Mezi známé značky patří Goldwell, Keune, L'Oréal nebo Wella, ale existuje mnoho dalších špičkových značek. Máme různé cenové kategorie, které můžete snadno označit v nabídce filtru. Také sprej na ochranu před teplem není jedinou formou ochrany před teplem. Prodáváme tedy také přípravky na vlasy, jako jsou krémy, masky, oleje, séra, na co si vzpomenete.

Často kladené otázky

Jak používat sprej na ochranu před teplem?

Chcete-li použít sprej na ochranu před teplem, nastříkejte jej rovnoměrně na suché nebo vlhké vlasy. Udělejte to před použitím zdroje tepla, jako je žehlička na vlasy nebo fén. Nezapomeňte sprej nanést i na konečky a délky vlasů. Před použitím stylingových nástrojů jej nechte zaschnout, abyste vlasy ochránili před škodlivými účinky tepla.

Jaká tepelná ochrana je vhodná?

Dobré spreje na ochranu před teplem obsahují silikony a polymery, které chrání vlasy před teplem. Oblíbené značky, jako jsou GHD, Wella Professionals a L'Oréal, nabízejí dobré možnosti. Výběr závisí na typu vašich vlasů a rozpočtu. Vyberte si sprej se správným složením a tepelnou odolností pro vaše stylingové potřeby, abyste ochránili vlasy před poškozením teplem.

Proč používat ochranu před teplem?

Sprej na ochranu před teplem chrání vaše vlasy před škodlivým teplem stylingových nástrojů, jako jsou fény a kulmy. Zabraňuje poškození, udržuje vlasy zdravé a zachovává přirozenou rovnováhu vlhkosti během stylingu.

Které výrobky jsou k dispozici pro ochranu před teplem?

K dispozici jsou různé typy výrobků na ochranu před teplem, například spreje, séra a krémy. Spreje na ochranu před teplem jsou oblíbené pro svou lehkou texturu a snadnou aplikaci. Séra často nabízejí extra lesk a hladkost, zatímco krémy mají více vyživujících vlastností. Vyberte si typ, který nejlépe vyhovuje vašemu typu vlasů a potřebám stylingu.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.