doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kis

KIS je zkratka pro Keratin Infusion System. Jeho revoluční složení zajišťuje obnovu vlasů zevnitř. Jedinečnost výrobků Kis spočívá v jejich hlavní složce: keratinu. Jedná se o bílkovinu, která se vyrábí i v našem těle. V důsledku toho doplňujete vlasy o tělu vlastní složku, která je nezbytná pro zdravé a odolné vlasy. Řada splňuje potřeby profesionálů i zákazníků. Společnost KIS pověřila přední chemiky vývojem zcela nové řady péče o vlasy, která splňuje následující požadavky: jednoduchost, pohodlí a optimální výkon. Společnost KIS se také angažuje v sociální oblasti: výrobky nejsou testovány na zvířatech, nezpracovávají se vedlejší živočišné produkty a výrobky nejsou škodlivé pro životní prostředí. Všechny obaly jsou navíc recyklovatelné. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Kis péče o vlasy

KIS má pečující vlasové produkty, které splňují specifické potřeby profesionálních kadeřníků a jejich klientů! Společnost KIS je známá tím, že stojí v čele skutečné obnovy vlasů zevnitř. Hledáte například:

Ať už hledáte cokoli, nakupujte vše od společnosti KIS Haircare na Salontopper.

Nejprodávanější produkty KIS

Znáte již systém KIS? Nebo znáte jen několik produktů? Rádi bychom vám pověděli něco více o nejoblíbenějších výrobcích, které se hojně prodávají a již léta patří mezi základní vybavení mnoha koupelen. Příkladem je známý přípravek proti žloutnutí vlasů. Jedná se o velmi jemný stříbrný šampon. Tento šampon neutralizuje poslední stopy žluté, jako by tam tento odstín nikdy nebyl. Hledáte větší strukturu, jemný lesk a pevnost? Pak jsou stylingové produkty dokonalým řešením. Určitě si ale prohlédněte i další (stylingové) produkty KIS: všechny jsou skvělé! Na závěr bychom vám rádi řekli více o jednom z profesionálních prvků, který by neměl chybět v žádném progresivním kadeřnictví. Přečtěte si více informací o tomto velmi oblíbeném produktu, který najdete v mnoha kadeřnických salonech.

Vlasové produkty KIS pro profesionály

To, že KIS najdete v mnoha kadeřnických salonech, není bezdůvodné. Díky výrobkům této vysoce kvalitní značky můžete během chvilky vytvořit ty nejkrásnější barvy. Nabídka zahrnuje permanentní a semipermanentní barvy, ale také vše, co potřebujete k barvení vlasů. Patří mezi ně peroxid vodíku a jednorázové přípravky. Nakupujte všechny své oblíbené produkty KIS na Salontopper a nechte si doručit objednávku do druhého dne!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.