doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Trvalá barva vlasů

Máte už dost své vlastní barvy vlasů, chcete se zbavit šedin nebo prostě jen něco jiného: pak je pro vás ideální permanentní barva na vlasy. Tato barva není pratelná a poskytuje plné krytí. Pomocí permanentní barvy na vlasy můžete vlasy zesvětlit, zbavit se šedin a dosáhnout dlouhotrvajících barevných výsledků. Objevte nabídku Salontotal.cz a užijte si svůj krásný svazek barvených vlasů.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Jak dlouho vydrží permanentní barva na vlasy?

Permanentní barva na vlasy skutečně vydrží, dokud vám vlasy nevyrostou. Většině lidí vlasy dorůstají v rozmezí 6-8 týdnů. Až vám vlasy dorostou, můžete si odrosty upravit barvou na vlasy. Někdy se stává, že trvalá barva vlasů trochu vybledne. To může být způsobeno například častým mytím nebo vystavováním se slunci. Pokud barva vašich vlasů vybledla nebo ustoupila, můžete si ji nechat znovu upravit. Chcete-li si udržet krásnou barvu vlasů co nejdéle, můžete udělat několik věcí. Nezapomeňte například chránit vlasy před teplem, sluncem a chlorem. Je také rozumné nemýt si vlasy příliš často a věnovat jim dobrou péči.

Různé značky, produkty a ceny

L'Oréal Professionnel, Goldwell, Keune, Kis, Sexy Hair, Revlon: existuje obrovské množství značek, které nabízejí permanentní barvu vlasů. Kromě toho tyto značky nabízejí také mnoho produktů, které se dobře starají o trvale barvené vlasy, jako jsou speciální mycí a bezoplachové přípravky. Ceny produktů z řady permanentních barev na vlasy se pohybují od 5 do 50 eur.

Permanentní barva na vlasy pro citlivou pokožku

Ne každá pokožka hlavy reaguje na barvu na vlasy dobře. Někteří lidé trpí svěděním nebo podrážděním pokožky hlavy. Společnost Wella naštěstí po důkladném výzkumu vyvinula produkt Wella Koleston Perfect ME+. S touto barvou na vlasy tak nemusíte po celou dobu ošetření trpět podrážděnou nebo svědivou pokožkou hlavy. Salontotal.cz má ve svém sortimentu barvu Wella Koleston Perfect ME+.

Objednejte si permanentní barvu na vlasy na Salontotal.cz

Permanentní barva na vlasy je proto řešením, pokud chcete, aby vaše vlasy byly obarvené po dlouhou dobu. V naší široké nabídce máme také produkty vhodné pro další typy barvení, které vám umožní nový střih. Pokud si na adrese Salontotal.cz objednáte zboží v hodnotě nad 35 EUR, bude vám doručeno zdarma. Pokud si objednáte v neděli až pátek do 22:00, uděláme vše pro to, abychom vám balíček doručili domů následující den. Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.