doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Trvalá barva vlasů

Už vás nebaví vaše vlastní barva vlasů, chcete se zbavit šedin nebo se prostě jen chcete změnit: pak je pro vás ideální permanentní barva na vlasy. Tato barva není smývatelná a nabízí plné krytí. Pomocí permanentní barvy na vlasy můžete zesvětlit vlasy, zbavit se šedin a získat dlouhotrvající barevný výsledek. Objevte nyní nabídku Salontotal.cz a těšte se z krásného chomáče barevných vlasů.

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Trvalé barvení vlasů

Permanentní barva na vlasy je typ barvy na vlasy, která má vydržet dlouho. Na rozdíl od polopermanentní barvy na vlasy, která po několika umytích vybledne, permanentní barva na vlasy proniká hluboko do vlasového stvolu a zůstává tam, dokud nevyroste. Permanentní barva na vlasy obsahuje barevné pigmenty a vývojku, obvykle peroxid, která otevře vlasový stvol a zavede barevné pigmenty. Lze ji použít k zesvětlení, ztmavení nebo zesvětlení či zeslabení vlasů. Proces barvení vlasů permanentní barvou na vlasy může trvat určitou dobu a vyžaduje přesnost, aby bylo dosaženo požadované barvy. Je důležité dodržovat pokyny uvedené na obalu.

Jak dlouho vydrží permanentní barva na vlasy?

Permanentní barva na vlasy skutečně zůstává, dokud vlasy nevyrostou. U většiny lidí je odrost vlasů viditelný mezi 6-8 týdny. Až vlasy dorostou, můžete odrosty barvou na vlasy upravit. Někdy se stává, že permanentní barva vlasů přece jen trochu ustoupí. To může být způsobeno například častým mytím nebo vystavováním se slunečnímu záření. Pokud barva vašich vlasů vybledla nebo ustoupila, můžete si ji nechat znovu upravit. Chcete-li si udržet krásnou barvu vlasů co nejdéle, můžete udělat několik věcí. Nezapomeňte například chránit vlasy před teplem, sluncem a chlorem. Je také rozumné nemýt si vlasy příliš často a věnovat jim dobrou péči.

Různé značky, výrobky a ceny

L'Oréal Professionnel, Goldwell, Keune, Kis, Sexy Hair, Revlon: existuje obrovské množství značek, které nabízejí permanentní barvu vlasů. Kromě toho tyto značky nabízejí také mnoho produktů, které o trvale barvené vlasy dobře pečují, jako jsou speciální mycí a bezoplachové přípravky. Ceny výrobků z řady permanentních barev na vlasy se pohybují od 5 do 50 eur.

Permanentní barva na vlasy pro citlivou pokožku

Ne každá pokožka hlavy reaguje na barvu na vlasy dobře. Někteří lidé trpí svěděním nebo podrážděním pokožky hlavy. Naštěstí společnost Wella po řádném výzkumu vyvinula přípravek Wella Koleston Perfect ME+. S touto barvou na vlasy tak nemusíte trpět podrážděnou nebo svědivou pokožkou hlavy po celou dobu úpravy. Salontotal.cz má ve svém sortimentu barvu Wella Koleston Perfect ME+.

Objednejte si permanentní barvu na vlasy na adrese Salontotal.cz

Permanentní barva na vlasy je tedy řešením, pokud chcete mít vlasy obarvené na dlouhou dobu. V našem širokém sortimentu máme pro vás také produkty vhodné pro jiné typy barvení, díky nimž můžete jít do nového svěžího střihu. Pokud si na Salontotal.cz objednáte barvu nad 35 €, bude vám objednávka doručena zdarma. Pokud si objednáte v neděli až pátek do 22:00, uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili domů následující den. Náš zákaznický servis je vám k dispozici pro všechny vaše dotazy od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.