doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Suchý šampon

Suchý šampon je řešením pro případy, kdy se vám vlasy rychle mastí, ale nechce se vám je pokaždé mýt. Suchý šampon je také řešením pro stresující rána, která nejdou podle plánu. Dobrý suchý šampon je v dnešní době nepostradatelným produktem v koupelně. Rádi vám pomůžeme najít ten nejlepší suchý šampon.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Suchý šampon

Suchý šampon je přípravek, který se používá k odložení mytí vlasů na delší dobu. Zajistí, aby se olej z vlasů vstřebal a vlasy byly opět svěží. Téměř všechny suché šampony také dodávají vlasům objem. Skutečně nepostradatelný produkt na vlasy, když máte jen trochu méně času.

Nejlepší suchý šampon

Nejlepší suchý šampon je pro každého jiný. Hledáte přípravek pro všechny typy vlasů nebo jen pro barvené vlasy? Prášek nebo sprej? Každý suchý šampon má stejný účel: pohlcuje mastnotu z vlasů a zajišťuje, že mytí můžete odložit o jeden den. Práškovou variantou je Maria Nila Cleansing Powder. Obecně je stále rychleji volen sprej, jako například naši běžci: Wella Professionals EIMI Dry Me, Schwarzkopf Professional OSIS Refresh Dust a Kérastase Fresh Affair Dry Shampoo.

Jak používat suchý šampon

Jak používat suchý šampon, to je často kladená otázka. V důsledku toho se často používá nesprávným způsobem. Před použitím přípravek vždy protřepejte a nanášejte pouze ke kořínkům vlasů. Zde nastříkejte malé množství ze vzdálenosti asi 20 cm. Rozdělte vlasy na malé části, aby mohl přípravek všude dobře působit. Je důležité nechat přípravek nejprve působit, aby absorboval přebytečný olej z vlasů. Před vmasírováním do pokožky hlavy ji nechte několik minut působit. Pokud tak učiníte příliš rychle, přípravek bohužel nestihne absorbovat veškerý olej. Suchý šampon také dodá účesu okamžitý objem. Nepoužívejte ji příliš často za sebou, protože to může způsobit ucpání vlasových folikulů a nerovnováhu pokožky hlavy.

Tip: Víte, že máte druhý den málo času, ale opravdu byste si měli umýt vlasy, protože jsou dost mastné? Před spaním si na vlasy nastříkejte suchý šampon. Je to proto, že zatímco spíte, má přípravek dostatek času na to, aby absorboval olej. Ráno si vlasy jen prohrábněte rukama a je hotovo. Můžete tak zůstat v posteli o něco déle, ale přesto se do nového dne vydat se svěžími vlasy.

Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití výrobku, protože se může u jednotlivých výrobků lišit.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.