doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Péče o vlasy

Vaše vlasy toho musí hodně vydržet. Fénujeme, barvíme a upravujeme vlasy různými nástroji. Výsledek? Slabé a poškozené vlasy, které se často štěpí a/nebo lámou, a to přece nechceme! Pokud dáte svým vlasům to, co si zaslouží, minimalizujete jejich poškození a snížíte pravděpodobnost, že vstanete z postele se špatnými vlasy. Na naší stránce péče o vlasy najdete vše, co potřebujete, aby vaše vlasy byly hedvábně jemné.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Význam správné péče o vlasy

Aby vlasy zůstaly zdravé a zachovaly si svou pružnost, je důležité o ně dobře pečovat. Když vlasům chybí určitá péče, rychleji se poškozují. Výsledkem jsou pak matné vlasy bez života. Důležitou roli při výživě vlasů hraje výživa, například dbejte na dostatek zdravých tuků, vitaminů a minerálů. Kromě výživy jsou při péči o vlasy rozhodně důležité i vlasové přípravky! Tip: pečujte nejen o své vlasy, ale také o pokožku hlavy.

Správná péče o vlasy má vliv nejen na vaše vlasy, ale také na váš vzhled. Protože zdravé a lesklé vlasy... vám dělá radost!

Nejlepší péče o vlasy

V našem sortimentu najdete různé produkty pro péči o vlasy. Vyberte si z následujících možností:

Šampon

Šampon čistí vlasy a pokožku hlavy. Odstraňuje například přebytečný kožní maz, pot, mastnotu a zbytky stylingových přípravků. Nanese se šampon a poté se smyje. Pro optimální čištění je nejlepší umýt si vlasy dvakrát.

Kondicionér
Po umytí vlasů šamponem použijte kondicionér. Kondicionér udržuje vlasy hydratované a uzavírá kutikulu, aby se zabránilo jejich poškození. Nechte přípravek chvíli působit a po několika minutách jej opláchněte.

Maska na vlasy

Vyživující masku na vlasy můžete použít hned po umytí vlasů. Maska na vlasy proniká hluboko do vlasů a poskytuje jim intenzivní péči. Stejně jako kondicionér uzavírá vlasové kutikuly a působí proti opotřebení. Používáte masku a kondicionér? Pokud ano, vždy nejprve použijte masku na vlasy a poté kondicionér.

Bezoplachový kondicionér

Bezoplachový kondicionér je ideálním přípravkem pro obnovu suchých, neživých a poškozených vlasů. Přípravek se do vlasů vsákne za určitou dobu a nemusíte ho ani vymývat. Bezoplachový přípravek poskytuje rychlou péči, obnovuje lesk vlasů a udržuje jejich vlhkost. Mnoho kondicionérů pro bezoplachovou péči obsahuje také ochranu proti teplu.

Vlasové tonikum

Vlasové tonikum pomáhá vlasy zahustit. Lze jimi upravit všechny typy vlasů, a protože dodávají objem, vlasy se také snadněji upravují. Kromě zahušťování může přípravek také pomoci stimulovat růst vlasů a posílit je.

Léčba vlasů

Vlasová kúra poskytuje vlasům dlouhodobou péči. Vlasová kúra může vlasy hloubkově obnovit a být mimo jiné řešením problémů s vlasy nebo jejich vypadávání. Vlasová kúra obvykle trvá několik týdnů. Podívejte se na naši širokou nabídku vlasových kúr pro každý typ vlasů!

Sérum na vlasy

Sérum má mnoho výhod. Mimo jiné zjemňuje vlasy, bojuje proti krepatění a dodává jim lesk. Sérum také dodává vlasům ochrannou vrstvu.

Olej na vlasy

Vlasový olej proniká hluboko do vlasů, vyživuje suché vlasy a pomáhá jim zůstat v dobrém stavu. Díky přípravku jsou vlasy opět lesklé. Existuje mnoho typů olejů na vlasy pro různé typy vlasů, například pro poškozené vlasy, kudrny nebo speciálně pro muže.

Suchý šampon

Když se vám vlasy snadno mastí nebo se vám nechce pokaždé mýt, suchý šampon je řešením! Tento přípravek zajišťuje, že se olej z vlasů vstřebá a vlasy jsou opět svěžejší. Mnoho suchých šamponů také zvyšuje objem.

Vitamíny na vlasy

Polykání vitamínů na vlasy zajišťuje krásné, dlouhé, zdravé a lesklé vlasy. Užívání vitamínů na vlasy snižuje pravděpodobnost poškození vlasů, protože stav vlasů se zlepšuje zevnitř. Navíc: vitamíny jsou velmi chutné! Výhra pro vás i vaše vlasy.

Salontopper péče o vlasy

Pro dobrý základ si nejprve prohlédněte naši širokou nabídku šamponů a kondicionérů. Máte poškozené vlasy, které by potřebovaly trochu péče a lásky? Poškozené vlasy lze obnovit pomocí různých typů masek na vlasy a bezoplachových kondicionérů. Jste obdařeni krásnými kadeřemi, ale trpíte kvůli tomu často krepatými vlasy? Pak je vaším nejlepším přítelem jemné vlasové sérum.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.