doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kondicionér

Dobrý kondicionér je pro péči o vlasy nezbytný. Je to proto, že se stará o vnější část vlasů. Po použití šamponu jsou kůžičky otevřené a kondicionér se postará o jejich opětovné uzavření. Vlasy jsou vyživené a okamžitě hladší a jemnější. Už víte, jaký je pro vás nejlepší kondicionér na vlasy? Rádi vám pomůžeme.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Co je kondicionér?

Kromě šamponu je v základním rituálu nezbytný také kondicionér. Pečuje především o vnější část vlasů. Má plnou texturu s hydratačními a vyživujícími vlastnostmi. Vaše vlasy jsou okamžitě hladší, jemnější a vypadají opečovávané.

Jaký kondicionér mám zvolit?

Existuje mnoho různých typů. Můžete si vybrat kondicionér, který je vhodný pro všechny typy vlasů, ale můžete jej také přizpůsobit svému typu vlasů. Existují například různé přípravky pro afro vlasy, poškozené vlasy, blond vlasy, chemicky ošetřené vlasy, husté vlasy a mnoho dalších typů vlasů. Jaký je ale nejlepší kondicionér na vlasy? Máme širokou nabídku, pomocí možností filtru snadno vyhledáte produkt, který nejlépe vyhovuje vašim vlasům.

Jak kondicionér funguje?

Kondicionér je součástí základní péče o vlasy, protože pečuje především o vnější část vlasů. Uzavírá vlasové kutikuly, které jsou po použití šamponu otevřené. Díky tomu jsou vlasy hladké a poddajné, dají se upravovat a snadněji rozčesávat. Vlasy získají příjemný lesk a vypadají zářivěji. Nepostradatelný produkt při péči o vlasy.

Jak používat kondicionér?

Aplikuje se po použití šamponu do délek a konečků vlasů. Doba namáčení se liší podle značky a výrobku, proto si předem přečtěte návod, abyste použili správnou dobu namáčení. Nikdy neaplikujte přípravek příliš blízko pokožky hlavy nebo na ni. Pokud tak učiníte, pokožka hlavy bude produkovat více kožního mazu, takže se vlasy budou rychleji mastit. Vlasy budou po použití vypadat upraveně.Chcete svým vlasům dodat extra sílu? Pak zkuste použít masku na vlasy, kterou naneste po šamponu a před kondicionérem.

Jaký je rozdíl mezi kondicionérem a kondicionérem?

Mezi kondicionérem a kondicionérem není žádný rozdíl, oba produkty mají stejný účinek. Značka od značky se liší pouze v tom, jaký název výrobku dají. V dnešní době se název kondicionér používá méně často.

Koupit kondicionér na Salontopper

Ve společnosti Salontopper máme širokou nabídku kondicionérů. Z běžců například Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure, Wella SP Hydrate Emulsion, Sassoon Illuminating Conditioner a mnoho dalších. Pokud si objednáte produkty na adrese Salontopper.nl do 23:59 (od neděle do čtvrtka večer), bude vaše objednávka doručena zítra. V pátek jsou objednávky podané do 22:00 doručeny zítra. Společně s naším partnerem PostNL děláme vše pro to, abychom dodací lhůtu, kterou jsme vám slíbili, dodrželi, pokud je produkt skladem. Pokud je vaše objednávka vyšší než 35 eur, pošleme vám ji zdarma.

Pokud máte dotazy k výrobku nebo vám něco není jasné, můžete se vždy obrátit na náš zákaznický servis. Náš zákaznický servis je k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Telefonní číslo a e-mailovou adresu naleznete v části Kontakt. Rádi vám pomůžeme!

Užijte si nakupování v Salontopper!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.