doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kondicionér

Dobrý kondicionér je pro péči o vlasy nezbytný. To proto, že se stará o vnější část vlasů. Po použití šamponu jsou kůžičky otevřené a kondicionér je opět uzavře. Vlasy jsou vyživené a okamžitě hladší a jemnější. Už víte, jaký je pro vás nejlepší kondicionér na vlasy? Rádi vám pomůžeme najít tu nejlepší péči.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Kondicionér na vlasy

Kromě šamponu je v základním rituálu nezbytný také kondicionér. Pečuje především o vnější část vlasů. Má plnou texturu s hydratačními a vyživujícími vlastnostmi. Vaše vlasy jsou okamžitě hladší, jemnější a vypadají opečovávané. Existuje mnoho různých typů. Můžete si vybrat produkt, který je vhodný pro všechny typy vlasů, ale můžete si ho také přizpůsobit podle svého typu vlasů. Existují například různé přípravky pro afro vlasy, poškozené vlasy, blond vlasy, chemicky ošetřené vlasy, husté vlasy a mnoho dalších typů vlasů. Jaký je ale nejlepší kondicionér na vlasy? Máme širokou nabídku, pomocí možností filtru snadno vyhledáte nejlepší kondicionér na vlasy.

Jak kondicionér funguje

Kondicionér je součástí základní péče o vlasy, protože pečuje především o vnější část vlasů. Uzavírá vlasové kutikuly, které jsou po použití šamponu otevřené. Díky tomu jsou vlasy hladké a poddajné, dají se upravovat a snadněji rozčesávat. Vlasy získají příjemný lesk a vypadají zářivěji. Nepostradatelný produkt při péči o vlasy. Aplikuje se po použití šamponu do délek a konečků vlasů. Doba namáčení se liší podle značky a výrobku, přečtěte si předem návod, abyste použili správnou dobu namáčení. Nikdy neaplikujte přípravek příliš blízko pokožky hlavy nebo na ni. Pokud tak učiníte, pokožka hlavy bude produkovat více kožního mazu, takže se vlasy budou rychleji mastit. Vlasy budou po použití vypadat upraveně.Chcete svým vlasům dodat extra sílu? Pak zkuste použít masku na vlasy, kterou naneste po šamponu a před kondicionérem.

Rozdíl mezi kondicionérem a oplachovacím krémem

Mezi kondicionérem a oplachovacím krémem není žádný rozdíl, oba produkty mají stejný účinek. Značka od značky se liší pouze tím, jaký název výrobku dávají. V dnešní době se název krémový oplach používá méně často.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.