doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kondicionér

Dobrý kondicionér je pro péči o vlasy nepostradatelný. Stará se totiž o vnější část vlasů. Po použití šamponu jsou kutikuly otevřené a kondicionér je opět uzavře. Vaše vlasy jsou po kondicionování okamžitě hladší a jemnější. Už víte, jaký je pro vás nejlepší kondicionér na vlasy? Rádi vám pomůžeme najít tu nejlepší péči.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Problémy s vlasy
Složení
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Kondicionér na vlasy

Kromě šamponu je v základním rituálu nepostradatelný také kondicionér. Pečuje především o vnější část vlasů. Má plnou texturu s hydratačními a vyživujícími vlastnostmi. Vaše vlasy jsou okamžitě hladší, jemnější a vypadají opečovávané. Existuje mnoho různých typů. Můžete se rozhodnout pro přípravek, který je vhodný pro všechny typy vlasů, ale můžete si ho také přizpůsobit podle svého typu vlasů. Existují například různé přípravky pro afro vlasy, poškozené vlasy, blond vlasy, chemicky ošetřené vlasy, husté vlasy a mnoho dalších typů vlasů. Jaký je však nejlepší kondicionér na vlasy? Máme širokou nabídku, použijte možnosti filtru a snadno vyhledejte nejlepší kondicionér na vlasy pro vás.

Jak kondicionér funguje

Kondicionér je součástí základní rutiny, protože pečuje především o vnější část vlasů. Uzavírá vlasové kutikuly, které jsou po použití šamponu otevřené. Díky tomu jsou vlasy hladké a poddajné, dají se upravovat a snadněji rozčesávat. Vaše vlasy získají příjemný lesk a vlasy vypadají zářivěji. Nepostradatelný přípravek během vaší rutinní péče o vlasy. Aplikujete jej po použití šamponu, do délek a konečků vlasů. Doba namáčení se liší podle značky a výrobku, přečtěte si předem návod, abyste použili správnou dobu namáčení. Nikdy neaplikujte přípravek příliš blízko pokožky hlavy nebo na ni. Pokud tak učiníte, pokožka hlavy bude produkovat více kožního mazu, čímž se vlasy budou rychleji mastit. Vlasy budou po použití vypadat upraveně.Chcete dodat svým vlasům extra vzpruhu? Pak zkuste použít masku na vlasy, kterou aplikujete po šamponu a před kondicionérem.

Rozdíl mezi kondicionérem a krémovým oplachem

Mezi kondicionérem a krémovým oplachem není žádný rozdíl, oba výrobky mají stejný účinek. Liší se pouze značka od značky, jaký název výrobku dávají. V současné době se název krémový oplach používá méně často.

Koupit kondicionér na Salontotal.cz

V Salontopperu máme širokou nabídku kondicionérů. Od běžců, jako je Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure, Wella SP Hydrate Emulsion, Sassoon Illuminating Conditioner a mnoho dalších. Pokud si produkty objednáte na Salontopper.co.uk do 23:59 (od neděle do čtvrtka večer), bude vám objednávka doručena zítra. V pátek budou objednávky podané do 22:00 doručeny zítra. Společně s naším partnerem PostNL děláme vše pro to, abychom dodací lhůtu, kterou jsme vám slíbili, dodrželi, pokud je výrobek skladem. Pokud je vaše objednávka v hodnotě 35 EUR nebo vyšší, zašleme vám ji zdarma.

Máte-li dotazy k výrobku nebo není-li vám něco jasné, můžete se vždy obrátit na náš zákaznický servis. Náš zákaznický servis je k dispozici po-pá od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Telefonní číslo a e-mailovou adresu naleznete v části kontakt. Rádi vám pomůžeme!

Přejeme vám příjemné nakupování na Salontotal.cz!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.