doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Bondi Sands

Bondi Sands nabízí vše od samoopalovacích přípravků, opalovacích krémů až po tělové mléko. Tato australská značka je známá svými výrobky, které pečují o vaši opálenou pokožku a dodávají jí zářivý vzhled. Výrobky Bondi Sands se snadno aplikují a skvěle voní. Většina výrobků navíc vaši pokožku chrání, protože obsahují SPF. Objevte výrobky Bondi Sands na Salontotal.cz a nechte svou pokožku zářit.

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Funkce Bondi Sands

  • Samoopalování
  • Přírodní složky
  • Hydratuje
  • Pro různé typy pleti

Funkce Bondi Sands

  • Samoopalování
  • Přírodní složky
  • Hydratuje
  • Pro různé typy pleti

Sortiment výrobků Bondi Sands

Pro krásnou, přirozenou a sluncem políbenou pokožku je Bondi Sands tím pravým místem. Nabídka zahrnuje různé druhy samoopalovacích přípravků v několika variantách. Mají je například ve formě pěn, pleťových mlék a sprejů. Všechny tyto výrobky jsou vhodné pro různé typy pleti a požadované výsledky. Kromě samoopalovacích přípravků má značka také kolekci výrobků, které pečují o pokožku po pobytu na slunci. O pokožku můžete snadno a jemně pečovat například pomocí gelů po opalování a hydratačního mléka. Díky tělovým mycím přípravkům, peelingům a pleťovým mlékům bude vaše pokožka jemná, hladká a zářivá.

Podpůrné produkty

Kromě výrobků, jako jsou samoopalovací přípravky, má značka ve svém sortimentu také mnoho podpůrných produktů. Například aplikační rukavice Bondi Sands vám umožní nanést rovnoměrné opálení beze šmouh a bezchybně. Navíc udržuje vaše ruce čisté. Tato aplikační rukavice je navíc omyvatelná a lze ji používat častěji.

Výhody výrobku

Jednou z hlavních výhod Bondi Sands je, že značka používá velké množství přírodních složek. Ve výrobcích najdete například ingredience jako aloe vera, kokosový olej a vitamin E. Ty jsou ideální pro hydrataci a ošetření pokožky. Výrobky navíc neobsahují škodlivé složky. Díky tomu jsou výrobky této značky pro vaši pokožku bezpečné.

O značce

Bondi Sands je australská značka, která se specializuje na výrobu samoopalovacích přípravků. Značka nabízí i další výrobky pro zářivou, sluncem políbenou pokožku. Díky svým přírodním složkám je ideální pro osoby s normální a citlivou pokožkou.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.