doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Wahl

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Chcete si koupit produkty Wahl?

V roce 1911 se zrodil strojek Wahl Clipper. Vše začalo, když student střední školy ve Sterlingu Leo J. Wahl experimentoval s vibračním elektromagnetickým motorem, a tak vyvinul několik zařízení. Leo zkoušel tyto přístroje prodávat ve svém volném čase v holičstvích a brzy si všiml, že po kvalitních holičských nástrojích je velká poptávka. Leo tedy začal experimentovat s novým elektrickým zastřihovačem. Dne 14. října 1919 Leo J. Wahl požádal o patent na své nově vyvinuté elektromagnetické stříhací strojky, a tak byla v továrně Wahl zahájena výroba. Dnes se společnost Wahl stále zaměřuje převážně na zastřihovače, ale dnes vyrábí také kulmy, žehličky na vlasy, kartáče a čisticí prostředky/oleje pro zastřihovače.

Nejprodávanější produkty společnosti Wahl

Společnost Wahl je známá svými vysoce kvalitními zastřihovači vlasů. Téměř každý kadeřnický salon má zastřihovač Wahl nebo Wahl trimmer. Kromě toho, že je Wahl hojně používán v salonech, je také hojně používán v domácnostech! Obrovským favoritem je například Wahl Cordless Super Taper Tondeuse. Zastřihovač má dobu nabíjení baterie 150 minut, což je přehledně uvedeno na displeji. Stránky Wahl Mobile Shave jsou pro mnohé také nezbytnou součástí výbavy. Jedná se o akumulátorový holicí strojek s kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Následuje důležitý výrobek, který prodlužuje životnost zastřihovačů, a to Wahl Clipper Oil. Olej zajišťuje, že se proces opotřebení zpomaluje a nože zůstávají ostřejší. Špatně naolejované nože způsobují větší hluk, konkrétně hlučný zvuk při opotřebení a zvýšené vibrace, což samozřejmě nechcete! Wahl Cordless Detailer je oblíbený holičský zastřihovač. Akumulátorový detailer je vybaven extrémně přesným řezacím nožem T-Blade určeným k detailnímu řezání a jemnému tvarování, má výdrž baterie 100 minut a plně se dobije za 60 minut. Navíc má skvělý americký vzhled! A konečně Wahl Detailer Trimmer je běžec, který se skvěle hodí pro práci s linkami a detaily. Holicí strojek je napájen a má 2,4metrovou šňůru. Délka holení je 0,4 mm. Díky své nízké hmotnosti se pohodlně používá, takže s ním snadno vytvoříte pevnější linie.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.