doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kudrnaté vlasy

Ahoj, nádherné kudrnaté vlasy! Byla jsi obdařena nádhernými kudrnami, a to je třeba oslavovat. Ale víte lépe než kdokoli jiný, že péče o kudrnaté vlasy může být docela náročná. Nepropadejte panice, protože pro vás máme všechny produkty na kudrnaté vlasy, které potřebujete, abyste své kadeře udrželi ve skvělé kondici.

 

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Problémy s vlasy
Složení
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

 

Základy: péče o kudrnaté vlasy

Pro začátek je důležité používat správný šampon, kondicionér. Mějte na paměti, že kudrny bývají trochu sušší, takže vyživující a hydratační šampon a kondicionér jsou nutností. Tímto způsobem zabráníte krepatění vlasů a zajistíte, že vaše kudrny zůstanou pěkně tvarované.

V našem sortimentu najdete také mnoho výrobků vhodných pro metodu kudrnatých dívek. Tyto výrobky mají označení CG proof.

Styling je klíčový: vytěžte ze svých kudrlin to nejlepší

Kromě šamponů a kondicionérů jsou při péči o kudrny přinejmenším stejně důležité i stylingové přípravky. Koneckonců jemné krémy na kudrliny mohou kudrlinky více definovat a zajistit, aby se tak snadno neprohýbaly. Vlasy se tak budou ještě krásněji vlnit a účes si udrží tvar po celý den. Experimentujte s různými produkty, abyste zjistili, co je pro váš typ vlasů nejlepší.

Prozkoumejte naši širokou nabídku pro kudrnaté vlasy

Jste připraveni zazářit kupou krásných kudrlin? Pak si rychle prohlédněte naši širokou nabídku. Máme všechny vlasové produkty, které potřebujete, aby vaše kudrny zazářily. Máme vše, co pro své kudrnaté vlasy potřebujete, od šamponu a kondicionéru až po stylingové přípravky.

Hledáte skvělé účesy pro kudrnaté vlasy? Pak se podívejte na naši stránku na Instagramu!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.