doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sada na nehty

Sada na nehty představuje pohodlný způsob, jak si v jednom balení koupit vše, co potřebujete k úpravě nebo lakování nehtů. Gelové nehty, akrylové nehty, péče o nehty: to jsou pojmy, které se stále častěji používají, pokud jde o profesionální péči o nehty. Gelové nehty a akrylové nehty jsou dvě oblíbené metody prodlužování nebo lakování nehtů, zatímco péče o nehty zajišťuje zdravé a upravené nehty. Sada na nehty obsahuje vše, co potřebujete k zajištění profesionální péče o nehty v domácích podmínkách.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Typy sad na nehty

Sada na nehty vám umožní experimentovat s různými vzory a barvami nehtů, takže budete mít vždy přehled o nejnovějších trendech. Díky tomu se můžete cítit jedinečně a moderně a je to ideální příležitost. Hodí se také například na dovolené! Objevte všechny typy a varianty sad na nehty na Salontotal.cz!

Gelové nehty

Gelové nehty jsou oblíbenou volbou mezi ženami, které hledají pevné a lesklé nehty. Gelové nehty jsou vyrobeny ze speciálního typu gelu, který vytvrzuje pod UV světlem. Gel se nanáší na nehty, poté se vytvrdí pod UV světlem. Gel dodává nehtům přirozený lesk a udržuje nehty pevné a silné. Se sadou na gelové nehty máte v jednom balení podkladovou bázi, barvu, vrchní lak a UV světlo.

Akrylové nehty

Akrylové nehty jsou oblíbenou variantou prodlužování nehtů. Tyto nehty jsou vyrobeny ze směsi prášku a tekutiny, která se nanáší na nehty a vytvrzuje. Akrylové nehty jsou pevnější než gelové a dodávají nehtům plnější vzhled. I pro tyto účely prodáváme na Salontotal.cz krásné varianty startovací sady na nehty, které můžete použít k domácímu nácviku.

Péče o nehty

Kromě gelových a akrylových nehtů je pro zdravé a upravené nehty důležitá také péče o nehty. Péče o nehty zahrnuje odstranění přebytečné kůže kolem nehtů, stříhání a pilování nehtů a používání pečujícího oleje nebo krému. Objevte například den NailPerfect Magical Nail Healing Kit.

Výhody sady na nehty

Sada na nehty obsahuje vše, co potřebujete k profesionální domácí péči o nehty. Ušetříte tak čas i peníze, protože už nemusíte chodit na manikúru nebo pedikúru do salonu. Navíc můžete péči o nehty provádět svým vlastním tempem a časem, bez závislosti na otevírací době salonu. Díky tomu můžete mít vždy upravené a pěstěné nehty.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.