doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Vrácení zboží a záruka
Zde naleznete veškeré informace týkající se záruky a vrácení zboží. Pokud po přečtení informací nebyla vaše otázka zodpovězena, obraťte se na náš zákaznický servis.

Záruka
V Salontotal.cz máte na objednané produkty zákonnou záruku.

To znamená, že Salontotal.cz zaručuje, že všechny nabízené produkty splňují námi uvedené specifikace a přiměřené požadavky na spolehlivost a/nebo použitelnost.

Uplatnění záruky
Chcete-li uplatnit záruku na své výrobky, musíte se obrátit na náš zákaznický servis. Náš zákaznický servis vám poskytne veškeré potřebné informace a pokyny. Žádáme vás, abyste výrobek jednoduše nevraceli bez oznámení.

Právo na odstoupení od smlouvy
Udělali jste chybu nebo nejste se svým nákupem zcela spokojeni? V Salontotal.cz můžete od své objednávky odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu, pokud je výrobek neotevřený a lze jej znovu použít.

Adresa pro vrácení zboží:  

Adresa pro vrácení zboží:
Salontotal.cz
Kronenweg 2
7051 HX Varsseveld
Nizozemsko

V případě poškození výrobku vám můžeme účtovat poplatek. Odpovídáte pouze za znehodnocení zboží v důsledku jeho používání, které přesahuje rámec toho, co je nezbytné pro určení povahy, vlastností a funkčnosti zboží.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy uplyne 14 dní ode dne, kdy vy nebo vámi určená třetí osoba, která není dopravcem, fyzicky převezmete zboží.

Máte právo zrušit objednávku do 14 dnů od jejího obdržení bez udání důvodu. Poté vám bude vrácena celá částka objednávky včetně poštovného. Pouze náklady na návrat z vašeho domova do internetového obchodu jdou na váš účet. Pokud využijete svého práva na odstoupení od smlouvy, bude výrobek vrácen podnikateli s veškerým dodaným příslušenstvím a v původním stavu a - pokud je to rozumně možné - v původním obalu. Pro uplatnění tohoto práva se můžete obrátit na náš zákaznický servis. Můžete také využít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, ale nejste k tomu povinni.

Důsledky odstoupení od smlouvy
Pokud odstoupíte od smlouvy, obdržíte všechny platby, které jste do té doby uhradili, včetně nákladů na doručení (s výjimkou dodatečných nákladů vyplývajících z toho, že jste si zvolili jiný způsob doručení než nejlevnější standardní doručení, které nabízíme), a to v každém případě nejpozději do 14 dnů poté, co jsme byli informováni o vašem rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Vrácení peněz provedeme stejným způsobem platby, jakým byla provedena původní transakce, pokud jste se výslovně nedohodli jinak; v žádném případě vám nebudou účtovány žádné poplatky za vrácení peněz. S vrácením peněz můžeme počkat, dokud neobdržíme zboží zpět nebo dokud neprokážete, že jste zboží vrátili, podle toho, co nastane dříve.

Zboží nám musíte vrátit nebo předat nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jste nám oznámili rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Pokud zboží vrátíte před uplynutím 14denní lhůty, postupujete včas.

Přímé náklady spojené s vrácením zboží jdou na váš účet. 

Vada při příchodu (DOA)
Pokud se ukáže, že některý z vámi objednaných výrobků je při příchodu vadný, Salontotal.cz vám tyto výrobky bezplatně vymění. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a mějte jasný popis vadného výrobku. V žádném případě nevracejte výrobek bez souhlasu našeho zákaznického servisu. 

Tento režim DOA nemá vliv na výše uvedenou zákonnou záruku. 

Výjimky z práva na odstoupení od smlouvy
Je možné, že ne některé výrobky nelze odvolat. Například hygienické zboží (jako jsou nůžky, kartáče a kosmetika) lze vrátit pouze v případě, že je pečeť stále neporušená. O tom vždy rozhoduje náš zákaznický servis případ od případu.

Vrácení výrobku(ů)
Pokud si z jakéhokoli důvodu přejete výrobek (nebo výrobky) vrátit, kontaktujte nejprve náš zákaznický servis. Náš zákaznický servis vám poté poskytne veškeré potřebné pokyny k vrácení výrobku. Pro každou vrácenou zásilku obdržíte číslo vrácení (číslo lístku). Náklady na vrácení z vašeho domova do internetového obchodu jdou na váš účet.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.