doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Barvicí příslušenství

Barvicí doplňky jsou to, co potřebujete k barvení vlasů a změně vzhledu. Se správnými barvicími doplňky bude barvení vlasů úspěšné. Od lisu na tuby a chráničů brýlí až po míchátko na barvu a ochranu pokožky - v obchodě Salontopper jste pro příslušenství k barvení na správném místě. Prozkoumejte naši nabídku a užijte si pohodlí při barvení.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nepostradatelné příslušenství pro lakování

Při malování potřebujete několik produktů. Především je důležité mít barvu, zásobník na barvu a štětec. Tyto nástroje vám umožní namíchat barvu na vlasy a přesně ji nanést. Štětec s měkkými štětinami usnadňuje klouzání po vlasech. Dále můžete k míchání barvy na vlasy použít míchačku, například Framar Mighty Mixer. Pro další pomoc existuje několik dalších doplňků, které vám mohou pomoci.

Příslušenství pro ochrannou barvu

Aby se barva nedostala na vaši pokožku nebo oblečení, můžete použít ochranné příslušenství k barvě. Například odstraňovací ubrousky zajistí, že barvu odstraníte i tam, kde by neměla být. Kromě toho můžete použít ochranné prostředky na kůži, které vaši pokožku před barvou ochrání. Pokud máte ve stylingovém křesle osoby s brýlemi, je příjemné použít chrániče brýlí Comair. Ty udržují nožičky brýlí během procesu barvení čisté.

Funkční příslušenství

Kromě ochranných barvicích doplňků existují různé funkční barvicí doplňky. Například naběračka na barvu Indola vám pomůže přidat do směsi přesný obsah. Kromě toho vám Comair Tubepress pomůže vytlačit tuby s barvou.

Profesionální a domácí použití

Příslušenství k barvám Salontopper je vhodné jak pro profesionální kadeřníky, tak pro domácí kadeřnice. Příslušenství vám pomůže úspěšně nabarvit vlasy do požadovaného vzoru. Ať už měníte kompletní barvu vlasů, nebo se rozhodnete pro melír: příslušenství vám pomůže.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.