doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Proměna vlasů

Proměna vlasů je změna délky, barvy nebo struktury vlasů. Účesy lze měnit různými způsoby. Permanentní, semi-permanentní a dočasné proměny vlasů mohou mít velký význam. Objevte produkty z řady Salontotal.cz, které usnadňují proměnu vlasů.

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Jak funguje úprava vlasů?

Tvarování vlasů může být trvalé, polotrvalé nebo dočasné. Například pomocí papilot můžete vlasy dočasně natočit. Kudrnatý výsledek papilot vydrží několik hodin a z vlasů snadno zmizí. Semipermanentní změna je metoda úpravy vlasů, při níž výsledek zmizí po jednom nebo dvou umytích. Proměny vlasů s trvalou vydrží nejdéle. Jedná se o použití chemické kapaliny a následnou změnu tvaru. To trvá několik týdnů.

Trvalá úprava vlasů

Někdy si lidé s kudrnatými vlasy přejí mít rovné vlasy nebo dámy s rovnými vlasy sní o lese barev: řešením je trvalá úprava vlasů. Tato změna spočívá v přidání kudrlinek nebo vln do vlasů. Provádí se zahříváním vlasů speciálními barevnými kolíky a nanášením permanentních krémů. Výsledkem jsou kudrnatější nebo vlnitější vlasy.

Typy trvalých ondulací

Existují různé typy trvalých ondulací, například alkalická trvalá, trvalá bez amoniaku a digitální trvalá. Každá z těchto možností má své výhody a nevýhody a může poskytnout jiný typ transformace vlasů. Alkalická trvalá je nejběžnější a nabízí největší kontrolu nad kudrlinkami. Trvalá ondulace bez amoniaku je k vlasům šetrnější a méně škodlivá pro zdraví. Digitální trvalá ondulace využívá horké válečky a digitální regulaci teploty, která zajišťuje přesnost a menší poškození.

Objednejte si na adrese Salontotal.cz

Chtěli byste teď také změnit účes? Pak objevte proměňující se řadu vlasů z Salontotal.cz. Objednávku můžete provést s mnoha výhodami, například s bezplatným doručením balíčku od 35 eur. Pokud si objednáte produkty od neděle do pátku do 22:00, bude vaše objednávka doručena následující den. Mnozí jiní vás předběhli v objednávce, protože v hodnocení zákazníků máme nyní skóre 9,4. Další informace o našich produktech vám poskytne náš zákaznický servis.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.