doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Péče o pleť

Správná péče o pleť začíná na Salontotal.cz. Široká nabídka čisticích a pečujících produktů. Můžete si tak sestavit tu nejlepší péči o pleť a těšit se ze zdravé a zářivé pleti.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nejlepší péče o pleť

Jaké produkty potřebujete a jaká péče o pleť je pro vás nejlepší? Na stránkách Salontotal.cz máte široký výběr produktů péče o pleť. Od každodenní péče až po mimořádný luxus pro krásné chvíle odpočinku.

Pro každodenní péči o pleť doporučujeme správné čištění a péči. Nejdříve tedy pokožku očistěte sprchovým gelem, tělovým peelingem nebo tuhou tělovou tyčinkou a poté o ni pečujte tělovým máslem, tělovým mlékem nebo pleťovým olejem.

Kromě této péče o tělo jsou samozřejmě k dispozici i produkty pro dodatečnou ochranu a péči o pokožku. Myslete na opalovací krémy a přípravky po opalování. Mimořádně luxusní chvíle v péči o pokožku si můžete dopřát pomocí bohatých olejů do koupele nebo lahodné tělové mlhy. Můžete si tak dopřát luxusní chvíle péče s jemnými vůněmi.

Péče o pleť pro ženy

Pro mnoho žen je péče o pleť součástí každodenní rutiny a existují nejrůznější produkty, které udržují pleť v dobrém stavu. Od mastné nebo jen suché pleti až po vrásky a nečistoty. Pro všechny kožní problémy existují podpůrné produkty, které jim pomáhají předcházet a odstraňovat je. Řada péče o pleť pro ženy je velmi rozsáhlá a má skvělé vůně.

Péče o pleť pro muže

Pro muže existuje mnoho typů specifické péče o pleť. Nejoblíbenějšími produkty jsou tělové mycí prostředky a sprchové produkty 3 v 1. Kromě toho je mnoho produktů péče o pleť unisex a jsou vhodné pro muže i ženy. K dispozici jsou také značky se specifickou péčí o pleť pro muže, jako jsou Better Be bold, Framesi a 18.21 Man Made.

Výrobky pro péči o pleť

V Salontopperu si můžete koupit své oblíbené produkty péče o pleť. Máme širokou nabídku, a proto je vhodný produkt pro každý typ pleti. Pokud si zakoupíte produkty péče o pleť do 23:59 (od neděle do čtvrtka, v pátek do 22:00), bude vaše objednávka, pokud je skladem, doručena zítra! Navíc každá objednávka nad 35 eur bude odeslána zdarma.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.