doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Péče o pleť

Salontotal.czSprávná péče o pleť začíná u . Široká nabídka čisticích a pečujících produktů. Můžete si tak sestavit tu nejlepší rutinu péče o pleť a těšit se ze zdravé a zářivé pleti.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nejlepší péče o pleť

Jaké produkty potřebujete a jaká péče o pleť je pro vás nejlepší? Salontotal.cz V , máte široký výběr produktů péče o pleť. Od každodenní péče až po ten extra luxus pro nádherné chvíle odpočinku.

Pro každodenní péči o pleť doporučujeme správné čištění a péči. Nejprve tedy pokožku očistěte sprchovým gelem, tělovým peelingem nebo tuhou tělovou tyčinkou, poté je čas o ni pečovat tělovým máslem, tělovým mlékem nebo pleťovým olejem.

Kromě této péče o tělo existují samozřejmě i produkty pro dodatečnou ochranu a péči o pokožku. Myslete na opalovací krémy a přípravky po opalování. Mimořádně luxusní okamžik si můžete vytvořit péčí o pokožku pomocí bohatých koupelových olejů nebo lahodné tělové mlhy. Můžete tak této péči dodat extra luxusní moment s jemnými vůněmi.

Péče o pleť pro ženy

Pro mnoho žen je péče o pleť součástí každodenní rutiny a existují nejrůznější produkty, které udržují pleť v dobrém stavu. Od mastné nebo jen suché pleti až po vrásky a nečistoty. Pro všechny problémy s pletí existují podpůrné produkty, které jim pomáhají předcházet a odstraňovat je. Řada péče o pleť pro ženy je velmi rozsáhlá a má skvělé vůně.

Péče o pleť pro muže

Pro muže existuje mnoho typů specifické péče o pleť. Nejoblíbenějšími výrobky jsou tělové mycí přípravky a sprchové přípravky 3 v 1. Kromě toho je mnoho výrobků péče o pleť unisex a jsou vhodné pro muže i ženy. K dispozici máte také značky se specifickou péčí o pleť pro muže, jako jsou; Better Be bold, Framesi a 18.21 Man Made.

Výrobky pro péči o pleť

V obchodě Salontopper si můžete zakoupit své oblíbené produkty péče o pleť. Máme široký sortiment, a tedy vhodný výrobek pro každý typ pleti. Pokud si zakoupíte produkty péče o pleť do 23:59 (od neděle do čtvrtka, v pátek do 22:00), bude vaše objednávka, pokud je skladem, doručena zítra! A co víc, každá objednávka nad 35 eur je odeslána zdarma.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.