doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Vlasové tonikum

Vlasové tonikum pomáhá při zahušťování vlasů. S vlasovým tonikem můžete získat hustší vlasy a objem vám umožní lépe vlasy upravovat. Vlasová tonika mohou upravit všechny typy vlasů, včetně hrubých, vlnitých nebo velmi hustých vlasů. Objevte nyní řadu z Salontotal.cz a užívejte si krásné vlasy.

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Co je vlasové tonikum?

Přípravek je oblíbený mezi muži a používá se především ke stimulaci růstu vlasů a jejich posílení. Obsahuje několik složek známých svým pozitivním vlivem na růst vlasů, jako je biotin, zinek a vitamin B. Přípravek mohou používat lidé s řídnoucími vlasy nebo ti, kteří chtějí jen podpořit růst vlasů. Přípravek navíc dobře ošetřuje a hydratuje pokožku hlavy a pomáhá obnovovat poškozené vlasy. Pomocí tonika můžete vlasům dodat větší objem, což vám usnadní úpravu vlasů.

Jak používat vlasové tonikum?

Použití je snadné: přípravek naneste na pokožku hlavy a masírujte, dokud se plně nevstřebá. Přípravek lze aplikovat denně, nejlépe ráno nebo večer. Růst vlasů je pomalý proces, a proto také nějakou dobu trvá, než jsou výsledky viditelné.

Veganská vlasová tonika

Na Salontotal.cz máme mnoho veganských vlasových produktů, včetně veganských vlasových tonik. Výrobek je veganský, pokud je vyroben bez živočišných složek. Veganské tonikum lze vyrobit z různých přírodních složek, jako je aloe vera, vitamin C a speciální byliny. Vlasová tonika od Davines a WeDo jsou mimo jiné veganská. Na našich webových stránkách můžete veganské produkty snadno najít pomocí filtrování.

Objednat vlasová tonika od Salontotal.cz

V naší nabídce máme nejlepší vlasová tonika, kterými můžete posílit své vlasy a stimulovat jejich růst. Pokud jste se nadchli, můžete si výrobky objednat na adrese Salontotal.cz a získat dopravu zdarma již od 35 eur. Pokud si objednáte zboží od neděle do pátku před 22:00, uděláme vše pro to, abychom vám balíček doručili domů následující den. Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.