doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Parlux

Parlux

Parlux je italská značka, která nabízí pouze vysoušeče vlasů té nejlepší kvality. Protože spolupracuje s kadeřníky, splňuje tato značka díky široké nabídce nástrojů i ty nejnáročnější požadavky. Je to moderní a dynamická společnost, která nabízí inovativní technologie v oblasti designu, montáže a asistence. Více informací >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Funkce Parlux

  • Italská značka
  • Dobrá kvalita
  • Široký sortiment

Funkce Parlux

  • Italská značka
  • Dobrá kvalita
  • Široký sortiment

O společnosti Parlux

Design je proto vždy inspirován čistým estetickým profilem s jasnými liniemi a jednoduchými tvary, které zajišťují optimální snadnost použití. Značka se vyznačuje jednoduchostí spolu s tím, že její výrobky jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních a moderních materiálů. Díky tomu se společnost Parlux od té doby stala lídrem na trhu. Respekt k zákazníkům, partnerům a životnímu prostředí: to je to, co tato značka představuje.

Fény Parlux

Kvalita této značky se odráží v jejích vysoušečích vlasů. Jsou například symbolem dlouhé životnosti: každý motor používaný touto značkou zaručuje nejméně 2 000 hodin bezproblémového provozu. Kromě toho se používají pouze tiché, bezproblémové a bezhlučné motory bez vibrací. Fény jsou lehké, takže se příjemně drží v ruce, a díky pevným, ale lehkým materiálům vydrží i nápor.

Difuzér Parlux

K fénům Parlux prodáváme dva samostatné difuzéry. Jedná se o nástavec pro váš oblíbený fén, který zajistí, že vaše kadeře budou krásně vysušené. Dodává také větší objem od kořínků. Používáte již difuzér?

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.