doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pasta na vlasy

Pro dokonalý účes: Pasta na vlasy. Je to univerzální stylingový přípravek, který vám pomůže udržet vlasy co nejkrásnější po celý den. S pastou na vlasy si můžete vlasy upravit podle svých představ. Ať už to má být hladký, nebo rozcuchaný vzhled. Pasta na vlasy je navíc vhodná pro muže i ženy. Salontotal.cz Objevte výrobek na a užijte si ten nejlepší styling vlasů.

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Výhody pasty na vlasy

Pasta na vlasy je stylingový přípravek s mnoha výhodami. Jednou z hlavních výhod je, že s tímto výrobkem můžete vytvářet různé účesy. Od uhlazeného vzhledu po rozcuchaný účes, ať už máte dlouhé nebo krátké vlasy: pasta na vlasy je řešením. Kromě toho je to výrobek, který dodá vašim vlasům matný efekt a zabrání jejich lesknutí. Na rozdíl od gelu nebo vosku není pasta mastná.

Vlastnosti pasty na vlasy

Pasta na vlasy nabízí dobrou fixaci a pružnost. Navíc udržuje vlasy na místě po celý den, aniž by je zpevňovala nebo loupala. Současně si zachovává možnost opětovně upravit nebo doplnit účes, aniž byste museli celý přípravek odstranit. Výrobek má hustší texturu a zároveň se snadno nanáší. Díky tomu je výrobek velmi pohodlný, takže si můžete účes upravovat i během dne.

Použití pasty na vlasy

Použití výrobku je jednoduché. Vezměte malé množství pasty mezi dlaně a chvíli ji teplou třete. Poté ji rovnoměrně rozetřete po vlasech a upravte je podle potřeby. Můžete ji použít jak na suché, tak na mokré vlasy. Pokud ji aplikujete na suché vlasy, budete mít větší kontrolu nad výsledkem.

Druhy pasty na vlasy od Salontotal.cz

Salontotal.cz V , máme různé druhy pasty na vlasy. Máme například výrobek ve sklenicích, ale také v tubách. Nabízíme stylingový přípravek několika značek, například KMS, Schwarzkopf, Redken a Goldwell. Pomocí výrobku můžete své vlasy upravovat a zároveň o ně pečovat: výrobek obsahuje pečující složky, jako jsou oleje a másla.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.