doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Keune

Keune je značka vlasů, jejímž posláním je vytvářet krásu všude na světě. Zaměstnanci se domnívají, že klíčem k dosažení tohoto cíle jsou dobré smysly, zručnost a kreativní mysl. Za tímto účelem značka spojila síly s nejlepšími techniky, instruktory a stylisty. Nakonec doufají, že se na tvářích všech zákazníků objeví úsměv. Kromě vývoje kvalitních výrobků se nizozemská divize této společnosti angažuje také v sociální oblasti. Důležitou součástí této společnosti je například skupina Keune Group, která denně zaměstnává přibližně 20 zaměstnanců s mentálním postižením. Díky tomu je Keune značkou, kterou Salontotal.cz hrdě prodává. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Výrobky od společnosti Keune

V naší nabídce je více než 120 produktů značky Keune, takže jsme si jisti, že vám můžeme nabídnout to, co hledáte. Máme specifické produkty pro všechny typy vlasů a v každé cenové kategorii najdete jemné produkty. Dále máme všechny druhy výrobků: šampon, kondicionér, olej na vousy, gel, olej, pěnu, barvu atd. Prodáváme také praktická cestovní balení, takže si své oblíbené produkty můžete snadno vzít s sebou do letadla. Mysleli jsme na všechno, takže se můžete věnovat procházení nabídky nebo snadno vyhledávat konkrétní produkty pomocí nabídky filtrů.

Oblíbené produkty Keune od Salontotal.cz

Keune Style Power Paste 150 ml je produkt, který byste měli rozhodně zvážit, pokud chcete svým krátkým nebo středně dlouhým vlasům dodat definici, texturu a strukturu. Keune Power Past extrémně rychle schne a udržuje vlasy ve tvaru po úžasně dlouhou dobu. To vše díky velmi zvláštnímu složení pasty. Výrobky Keune jsou známé vysokou úrovní kondicionéru, což rozhodně platí i pro pastu Power Paste! Hledáte spíše mokrý efekt? Pak byste měli zvolit gel Keune Style Brilliantine 75 ml! Tento produkt nevysušuje a poskytuje hladkou podporu. Dlouhé vlasy, krátké vlasy nebo dokonce kudrnaté vlasy: tento výrobek je vhodný téměř pro všechny typy vlasů!

Výrobky Keune nakupujte na Salontotal.cz

Chtěli byste své vlasy hýčkat oblíbenými produkty značky Keune? Stačí si objednat na Salontotal.cz a využívat všech našich výhod! Pokud si například zakoupíte několik produktů v hodnotě 35 EUR a více, poštovné je zcela zdarma. Pokud si objednáte zboží do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám ho doručili domů hned následující den. Máte nějaké dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.