doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kadeřnické pláště

Kadeřnické pláště jsou v kadeřnictví nepostradatelné. Chrání oblečení klientů před skvrnami od chemikálií, například od barev. Kadeřnické pláště jsou proto skutečnou nezbytností pro kadeřnický salon, bez které se neobejdete. Používáte je každý den u všech svých klientů při stříhání vlasů, ale také při barvení. Hledáte kvalitní kadeřnické pláště, které můžete používat dlouhou dobu? Pak jste na správném místě. Najděte si oblíbené kadeřnické pláště pro svůj salon na Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Profesionální kadeřnická pláštěnka

Hledáte profesionální kadeřnické pláště pro svůj kadeřnický salon? Na Salontotal.cz prodáváme kadeřnické pláště různých značek. Všechny jsou vhodné pro profesionální použití. V případě rozlití barvy nebo jiných chemikálií můžete nátěry snadno a řádně odstranit. Díky nepromokavé vrstvě na plášti se tyto chemikálie nedostanou na oblečení. Pracujete raději s jednorázovou plastovou verzí? Pak potřebujete stránky Salonline Wegwerp Mantels. Plast nepropouští vodu ani jiné látky, takže zákazník je dobře chráněn. Po použití je nemusíte otírat ani mýt, můžete je jednoduše vyhodit. Kadeřnický plášť s čepicí je v kadeřnictví nepostradatelný. Jakou verzi pláště si vyberete pro své kadeřnictví?

Dobrý kadeřnický plášť

Dobrý kadeřnický plášť by měl splňovat řadu požadavků. Nejdůležitější je, aby chránil oblečení klienta. Ujistěte se, že je také dostatečně velký, aby byl klient zcela zakryt. Čepice by měly být zcela nepromokavé, aby se do nich nemohly vsáknout chemikálie a způsobit skvrny. Zastaví také všechny ostříhané vlasy. Díky tomu se nemusíte vracet domů se všemi pichlavými chloupky, které vám pronikají skrz oblečení. Župany s kapucí by měly přiléhat i ke krku. Pokud je příliš volná, může dojít k tomu, že chemikálie a voda vniknou do krku klienta a chloupky se za ni propadnou. Několik patentek na konci pláště s kapucí umožňuje jejich přiléhavé uchycení ke krku klienta. Existují také kabáty s rukávy, které klientovi usnadňují čtení časopisu, koukání na telefon nebo dokonce práci. Stále hledáte další kadeřnické potřeby? Máme širokou nabídku profesionálních produktů, které můžete používat ve svém kadeřnictví.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.