doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Peroxid vodíku na vlasy

Kombinace peroxidu vodíku a vlasů může znít neznámě, ale jedná se o běžnou metodu zesvětlování neboli bělení vlasů. Peroxid vodíku je chemická látka, která pomáhá otevírat vlasové kutikuly a odstraňuje z vlasů přirozené pigmenty. Tento oxidační účinek může zesvětlit vlasy od tmavšího odstínu až po blond nebo dokonce bílý odstín. Salontotal.cz Peroxid vodíku na vlasy od špičkových značek, jako jsou Wella, Goldwell a KIS, nakupujete na .

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Bělení vlasů peroxidem vodíku

Plánujete použít peroxid vodíku na vlasy? Poměr barevného krému a peroxidu vodíku závisí na požadovaném efektu tohoto typu barvení vlasů. Například pokud chcete mít velmi světlé vlasy, pak je procento peroxidu vodíku na vlasy a barvicího krému vyšší, než pokud chcete vlasy obarvit na tmavší. S peroxidem vodíku však buďte opatrní: vlasy si odbarvíte, což není pro vaše vlasy příliš dobré. Salontotal.cz Proto se vždy ujistěte, že jsou vaše vlasy dobře hydratované a ošetřené, a neodbarvujte je, když se ještě vzpamatovávají z předchozího odbarvování. má několik pečujících vlasových produktů, jako jsou masky, séra a oleje, které udrží vaše odbarvené vlasy krásně zdravé!

Proč peroxid vodíku na odbarvení vlasů

Existuje mnoho důvodů, proč si lidé chtějí vlasy odbarvit. Mnoho lidí si vlasy odbarvuje, protože rádi experimentují s různými barvami vlasů. Někteří lidé chtějí změnit svou přirozenou barvu vlasů, například z tmavě hnědé na blond. Mohou tak učinit, aby si vytvořili mladší nebo svěžejší vzhled, nebo prostě proto, že se jim tato barva líbí. Nebo lidé sledují určitý trend v módním nebo kosmetickém průmyslu. Peroxid vodíku k odbarvení vlasů je pak snadný a levný způsob, jak tuto barvu do vlasů dostat.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.