doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Peroxid vodíku na vlasy

Kombinace peroxidu vodíku a vlasů může znít neznámě, ale jedná se o běžnou metodu zesvětlování neboli bělení vlasů. Peroxid vodíku je chemická látka, která pomáhá otevírat vlasové kutikuly a odstraňuje z vlasů přirozené pigmenty. Tento oxidační efekt může zesvětlit vlasy od tmavšího odstínu až po blond nebo dokonce bílý odstín. Peroxid vodíku na vlasy od špičkových značek, jako jsou Wella, Goldwell a KIS, nakupujete na Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Bělení vlasů peroxidem vodíku

Plánujete používat peroxid vodíku na vlasy? Poměr barevného krému a peroxidu vodíku závisí na požadovaném efektu. Například pokud chcete mít velmi světlé vlasy, pak je procento peroxidu vodíku na vlasy a barvicího krému vyšší než v případě, že chcete vlasy obarvit na tmavší barvu. S peroxidem vodíku však buďte opatrní: odbarvujete si vlasy, což jim mírně řečeno neprospívá. Vždy se proto ujistěte, že jsou vaše vlasy dobře hydratované a ošetřené, a neodbarvujte je, když se ještě vzpamatovávají z předchozího odbarvování. Salontotal.cz nabízí několik pečujících vlasových produktů, jako jsou masky, séra a oleje, které udrží vaše odbarvené vlasy krásně zdravé!

Proč peroxid vodíku pro bělení vlasů

Existuje mnoho důvodů, proč si lidé chtějí odbarvit vlasy. Mnoho lidí si vlasy barví na blond, protože rádi experimentují s různými barvami vlasů. Někteří lidé chtějí změnit svou přirozenou barvu vlasů, například z tmavě hnědé na blond. Důvodem může být snaha o mladší či svěžejší vzhled nebo prostě jen to, že se jim líbí barva. Nebo lidé sledují určitý trend v módním či kosmetickém průmyslu. Peroxid vodíku k odbarvení vlasů je pak snadný a levný způsob, jak tuto barvu do vlasů dostat.

Koupit peroxid vodíku vlasy na Salontotal.cz

Hledáte nový lehčí vzhled? Pak si nyní kupte peroxid vodíku na vlasy a zjistěte, co je možné! Pokud si objednáte od neděle do pátku do 22:00, uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili následující pracovní den! A pokud si objednáte za 35 € nebo více, neplatíte žádné poštovné! Máte dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. Můžete je kontaktovat od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.