doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

18.21 Vyrobeno člověkem

Hledáte nový způsob péče o sebe a chcete něco jiného než standardní výrobky, které najdete v obchodech? Pak je 18.21 Man Made přesně to, co potřebujete. Tato produktová řada inspirovaná bouřlivými dvacátými léty nabízí moderním mužům možnost prožít kus historie. Výrobky 18.21 Man Made jsou jedinečné nejen svým nostalgickým nádechem, ale také unikátním složením svých ingrediencí.

Třídění

Na stránku
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Funkce 18.21 Man Made

  • Kvalitní produkty osobní péče
  • Sladká tabáková vůně
  • Složky s jedinečným složením
  • Stylové balení

 

 

 

Funkce 18.21 Man Made

  • Kvalitní produkty osobní péče
  • Sladká tabáková vůně
  • Složky s jedinečným složením
  • Stylové balení

 

 

 

18.21 Man Made: více než jen produkty na vlasy

18.21 Produkty Man Made jsou více než jen produkty pro péči o tělo. Jsou zážitkem. Všechny výrobky mají lahodnou základní vůni Sweet Tobacco. Jedním z oblíbených výrobků je balzám na vousy 18.21 Man Made, který nejenže dodá vašim vousům jemnost, ale také stimuluje jejich růst. A co takhle 18.21 Man Made Wash Vanilla Spices? Tento lahodný mycí prostředek je ideální pro vaše tělo i vlasy. Výrobky 18.21 Man Made je tedy nejen radost používat, ale jsou také neuvěřitelně praktické.

Vůně sladkého tabáku

To, co dělá výrobky 18.21 Man Made skutečně jedinečnými, je jejich vůně. Všechny výrobky mají základní vůni Sweet Tobacco. Tato základní vůně má lahodnou kombinaci krémových, sladkých vonných tónů, jako je vanilka a med, v kombinaci s temnějšími vůněmi, jako je šafrán a dřevo. Tato vůně je tak oblíbená, že ji 18.21 Man Made dokonce zkoncentrovala do vlastního parfému: Sweet Tobacco Spirits.

Vyzkoušejte 18.21 Man Made na vlastní kůži

Jste připraveni objevit svět 18.21 Man Made? Ať už hledáte balzám na vousy, čisticí prostředek "vše v jednom" nebo jedinečný parfém, 18.21 Man Made má vše. Výrobky jsou nejen vysoce kvalitní, ale také vám dávají možnost zažít kus historie. Vyzkoušejte je na vlastní kůži a poznejte sílu 18.21 Man Made.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.