doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Americká posádka

Oblíbenou značkou profesionální péče o vlasy pro muže je tvrdý American Crew. Stylingové produkty, péče o vlasy, vousy a tělo. Všechny tyto produkty najdete u společnosti American Crew. Jako muž si můžete s American Crew vytvořit kompletní péči o tělo! Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Cena

Funkce American Crew

 • Profesionální značka
 • Speciálně pro muže
 • Síla přírodních složek
 • Široký rozsah

Funkce American Crew

 • Profesionální značka
 • Speciálně pro muže
 • Síla přírodních složek
 • Široký rozsah

American Crew péče o vlasy

"Oficiální dodavatel pro muže": American Crew nese tento důležitý slogan z nějakého důvodu. Jako průkopník a tvůrce trendů v oblasti pánské kosmetiky má značka jasné poslání. Péče o vlasy American Crew, jejich úprava a styling se stávají stále důležitější součástí každodenního života moderního muže. Široký trend, který přesahuje věk a původ.

Značka je dodavatelem pro lepšího holiče. Pokud chcete také profesionální přístup, vyzkoušejte péči o vlasy American Crew. Tato původně americká značka je již 30 let lídrem v oblasti péče o tělo. Značka nabízí vše od péče o vousy až po styling. Pokračují v inovacích, což z nich dělá jednu z nejinovativnějších a nejzajímavějších společností na světě, protože AC je neustále průkopníkem stylu pro muže.

Produkty jsou založeny na přírodních složkách, které chrání vlasy a pokožku hlavy. V poslední době značka inovuje své obaly, které jsou částečně vyrobeny z recyklovaného plastu, mění se i složení a nyní je k dispozici i sekce veganské vlasové péče American Crew.

Vlasové produkty American Crew

Značka se stala známou díky svým vlasovým produktům American Crew. Ve skutečnosti má mnoho různých typů šamponů a přípravků 3 v 1 do sprchy. Například s variantou proti vypadávání vlasů, ale také se stříbrným šamponem speciálně pro muže. Značka tak nabízí péči o vlasy pro konkrétní problémy, které můžete mít s vlasy a pokožkou hlavy.

American Crew Styling

American Crew styling má také rozsáhlou nabídku pro nejrůznější styly. Značka nabízí tradiční stylingové produkty, jako je pomáda, gel a vosk. Má však i novější formy pro jiné styly a účesy, jako je krém, objemový pudr, pasta a hlína. Vhodné pro matný povrch nebo jen pro přirozený objem. Značka tak nabízí něco pro každého.

Výrobky společnosti American Crew

Kromě produktů na vlasy jsou v nabídce i další produkty American Crew pro muže. Kromě šamponů a kondicionérů nabízí značka také tělové mléko do sprchy a hydratační krém pro péči o pokožku. V návaznosti na to má také speciální řadu na holení. Patří sem všechny druhy výrobků pro péči o vousy, úpravu vousů, holení a péči o obličej. Značka tedy skutečně nabízí kompletní sortiment péče o muže!

Často kladené otázky

Je American Crew veganský?

Některé výrobky jsou veganské! V roce 2021 byla řada receptur revidována a od té doby jsou tyto výrobky veganské. Níže jsou uvedeny veganské výrobky American Crew:

Jak používáte pomádu American Crew Pomade?

 

 • Krok 1: Na ručníkem vysušené vlasy naneste malé množství pomády.
 • Krok 2: vmasírujte pomádu do vlasů dlaní.
 • Krok 3: poté upravte vlasy kartáčem nebo hřebenem.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.