doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sassoon

Již více než 60 let si společnost Sassoon zakládá na rozvoji a poskytování prvotřídního vzdělání ve svých akademiích a vzdělávacích centrech po celém světě. Výrobky odpovídají trendům na přehlídkovém mole. Značka spolupracuje s mnoha módními domy a má vhodné produkty pro každý typ vlasů. V sortimentu Sassoon najdete barvení, péči a povrchovou úpravu. Můžete si tak vytvořit svou vlastní barvu pomocí barvy na vlasy a mít k dispozici ty nejlepší produkty péče od Sassoon professional. Objevte tuto nabídku nyní na Salontotal.cz! Přečtěte si více >>

 

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Sassoonův příběh

Sassoon je světoznámá značka vlasů známá svými elegantními a stylovými účesy. Značku založil slavný kadeřník Vidal Sassoon, který se proslavil svými inovativními a elegantními účesy. Značka nabízí širokou škálu produktů pro péči o vlasy a styling, včetně šamponů, kondicionérů, laků na vlasy a stylingových přípravků. Značka je známá vysokou kvalitou svých výrobků a profesionálními službami, které nabízí ve svých salonech po celém světě. Díky svému jedinečnému a nadčasovému stylu zůstává jednou z nejoblíbenějších značek vlasů na světě.

Sassoonovo barvení

Jedním z jejích nejznámějších barvicích produktů je Chromatology Cremagel. Chromatology je komplexní koncept barev, který má za cíl povznést, oslavit a rozvíjet barvy v salonu. Vynález Chromatology, barevné řady Sassoon Professional, je komplexní barevný systém s nekonečnými možnostmi míchání a pokročilým systémem kondicionování, který poskytuje působivé výsledky s vysokým rozlišením. Přirozeně vypadající lesk a odraz světla zajišťují, že každý vlas má svůj vlastní charakter a barvu - stejně jako přírodní vlasy.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.