doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

ghd

Slavná kadeřnická značka ghd je od roku 2001 nepřehlédnutelná. Díky svým průkopnickým inovacím snadno vytvoří všechny vaše požadované vzhledy. Nabízí vše, co vaše vlasy potřebují k vysoušení, úpravě, natáčení nebo ochraně. Tato kosmetická značka je volbou číslo jedna pro stylisty, kadeřníky a milovníky krásy. Ghd: dobrý den pro vlasy. Přečtětesi více >>

Třídění

Na stránku
ghd
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

ghd vlasy

Značka ghd vznikla v Yorkshiru, když tři kadeřníci vyvinuli produkt pro úpravu vlasů a rozšířili ho po celém světě. V průběhu let si značka ghd rychle vybudovala profesionální a vysoký status a hodně spolupracovala se špičkovými profesionálními stylisty. Například s řadou fénů ghd snadno vytvoříte rovný, hladký nebo objemný vzhled s krásným leskem během chvilky! Měsíční návštěva kadeřnického salonu již není nutná, s ghd si snadno vytvoříte vlastní domácí salon!

ghd bestsellery

  • Tepelná ochrana Bodyguard: obsahuje jedinečný systém tepelné ochrany. Vytvořte si dokonalý účes pomocí profesionálních vyhřívaných stylingových nástrojů bez obav z poškození vlasů.
  • Vysoušeč vlasů Helios: Vysoušeč vlasů ghd Helios™ byl vyvinut týmem vědců, stylistů a inženýrů a poskytuje nádherně hladké výsledky. Kromě toho vytváří také krásný lesk.
  • Žehlička na vlasy Gold Styler : žehlička na vlasy ghd Gold Styler je novým zlatým standardem. Žehlička na vlasy je vybavena inovativní dvouzónovou technologií pro kvalitní výsledky a dvěma tepelnými senzory nové generace Gold® (jeden v každé destičce), které udržují stálou a optimální teplotu stylingu 185 stupňů.
  • Kulma Curve Soft Curl Tong: Nádherné, zdravě vypadající lokny, které vydrží. Přesně to můžete vytvořit s tanga Curve Soft Curl. Profesionální kulma o průměru 32 mm vytváří měkké, krásně padající lokny a objem u kořínků vlasů.

Často kladené otázky

Má společnost ghd také bezdrátové nástroje?

Ano, vyvinula bezdrátovou žehličku na vlasy, konkrétně styler bez zásuvky.

Jak funguje odpojený styler?

Styler bez zásuvky funguje téměř stejně jako ostatní žehličky ghd, ale na baterie! Přečtěte si o něm na blogu: odpojený styler.

Jak dlouhá je záruka na nástroje ghd?

Společnost Ghd poskytuje na své nástroje dvouletou záruku. V případě potřeby se na nás můžete kdykoli obrátit.

Vypínají se žehličky na vlasy a/nebo kulmy automaticky?

Ano, natáčky a žehličky na vlasy mají automatický režim spánku po 30 minutách nečinnosti.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.