doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Waver

Vlny jsou ideálním stylingovým nástrojem, když chcete mít krásné vlny ve vlasech! Tyto kleště mají vlnitý vzor W, který vytváří ve vlasech fantastické vlny. Vlasy zůstávají při použití vlnovky hebké a lesklé a teplo je rovnoměrně rozděleno po celých vlasech. Po použití tohoto nástroje se budete cítit, jako byste vyšli z luxusního kadeřnického salonu! Prohlédněte si naši širokou nabídku a vyberte si vlnu, která vám vyhovuje.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Vlnité vlasy

Vždycky jste chtěli mít vlnité vlasy? Pak je pro vás řešením vlnovka! Tento stylingový nástroj s vlnitými destičkami dodá vašim vlasům během okamžiku krásné vlny. Vlnovka je nástroj s hluboce zakřivenými destičkami, které dodávají vlasům vlnitou strukturu. Nástroj má často různá nastavení teploty a je vhodný pro všechny typy vlasů. Je však důležité chránit vlasy tepelnou ochranou. Tím zabráníte poškození vlasů.

Nástroj se dodává v mnoha různých typech. Existují například velké a malé kleště, ale také talíře se mohou od sebe lišit. S jedněmi kleštěmi tak můžete vytvářet menší vlny než s druhými. Ale se všemi typy můžete vytvořit krásné vlny!

Jak používat vlnité vlasy?

Podle těchto pokynů vytvoříte krásné vlny:

  • Krok 1: Chcete-li vlasy řádně chránit, naneste na ně nejprve tepelnou ochranu.
  • Krok 2: Připněte nástroj k vlasům, abyste vytvořili první vlnu, a podržte jej po dobu 3 sekund.
  • Krok 3: Poté přesuňte nástroj dolů rovnoběžně s první vlnou a znovu jej podržte po dobu 3 sekund.
  • Krok 4: Tímto způsobem postupujte až ke konečkům vlasů a postup opakujte, dokud nebudou mít celé vlasy vlny.

Nejlepší mávátko na vlasy

Na této stránce najdete různé vlnovky. Mezi oblíbené mávátka patří:

  • Stránka CHI Vibes Wave On Multifunctional Waver má jedinečné vícerozměrné zakřivené destičky, které umožňují vytvořit plážově vlnité vlasy i volné plážové lokny. Kleště mají destičky s keramickým povrchem a snadno kloužou po vlasech. Délka kabelu je 3,35 metru a přístroj se po jedné hodině automaticky vypne.
  • Stránka Babyliss Pro Triple Barrel Weaver Large vytváří přirozený vlnitý efekt. Titanovo-turmalínová technologie zajišťuje rovnoměrné a stálé rozložení tepla na vlasy. Pomocí tohoto nástroje můžete snadno a rychle vytvářet smyčky ve tvaru písmene S pro efekt plážové vlny. Kleště jsou k dispozici v malém a velkém provedení.
  • Stránka Babyliss Pro Wafeltang 60mm poskytuje jedinečný styling a dlouhotrvající fixaci vlasů. Nástroj má mikrometrický kovový povlak, který zajišťuje větší hladkost a rovnoměrné rozložení tepla.

Koupit Vlnovka na vlasy

Kupte si na Salontopperu nejlepší vlnité vlasy! V naší nabídce najdete různé typy nástrojů, které jsou vhodné pro každý typ vlasů. Pokud máte dotazy ohledně produktu nebo vám něco není jasné, můžete se vždy obrátit na náš zákaznický servis. Telefonní číslo a e-mailovou adresu naleznete v části Kontakt. Rádi vám pomůžeme.

Užijte si nakupování v Salontopper!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.