doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pánské vůně

Dopřejte si skvělou vůni pomocí parfému. Ať už parfém používáte každý den, nebo jen při zvláštních příležitostech, máme pro vás ideální pánské vůně pro všechny okamžiky. Nakupujte své oblíbené pánské vůně nyní na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Nejlepší pánské vůně

Vůně je velmi osobní, a proto je těžké říci, jaké jsou nejlepší pánské vůně. Dáváte přednost těžkým pánským vůním nebo sladkým či svěžím vůním? V naší nabídce najdete několik pěkných vůní pro muže. Vybíráte si nový parfém pro zvláštní příležitost, jako je večerní rande nebo svatební den? Nebo hledáte pěkné pánské vůně, které můžete nosit do práce, ale i na večer? Pak je Salontotal.cz to pravé místo. Vyberte si svůj oblíbený parfém a dopřejte ostatním i sobě lahodnou vůni!

Tip na dárek: Parfém je vždy příjemné darovat a ještě příjemnější je ho dostat. Vyberte si známou vůni nebo něco jiného.

Různé typy pánských vůní

K dispozici je samozřejmě mnoho různých typů pánských vůní. Můžete si vybrat vůni, která se vám líbí a která vám vyhovuje. Pánské vůně mají také varianty Eau de Toilette a Eau de Parfum, ale jaký je mezi nimi rozdíl? Toaletní voda má nižší koncentraci vonných složek, tato vůně se z pokožky zpravidla vytrácí o něco rychleji. Pokud nastříkáte parfémovou vodu, která má vyšší koncentraci vonných složek, budete vůni parfému cítit déle.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.