doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Zásobníky na barvy

Barvicí misky jsou při barvení vlasů skutečně nezbytnou součástí. Smíchejte barvu na vlasy s vývojkou v jednom z mnoha typů zásobníků na barvu. Usnadněte si barvení vlasů pomocí správných produktů. Veškeré potřeby pro barvení najdete na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Barvení vlasů

Při barvení vlasů je nutné mít zásobník na barvu. Ať už barvu používáte doma, nebo profesionálně v kadeřnickém salonu, k míchání barvy na vlasy jsou potřeba zásobníky na barvu. Ze zásobníků na barvu snadno nanesete barvu do vlasů a vytvoříte ty nejkrásnější barevné výsledky! Usnadněte si každodenní práci používáním správných potřeb pro salony a vyberte si zásobník, se kterým se vám pracuje nejlépe. Vše nakupujete na Salontotal.cz.

Různé druhy

Existuje mnoho různých druhů zásobníků na barvu. Chtěli byste malé, nebo by mohly být o něco větší? Máme různé zásobníky na barvy profesionálních kadeřnických značek, které se snadno používají! Hledáte lakovací misky, které jsou vhodné pro použití v kadeřnickém salonu? Pak si vyberte kadeřnictví s malířskou vaničkou, které vyhovuje vašim potřebám. Hledáte podnosy s dobrým držadlem, abyste je mohli snadno držet při malování, nebo chcete takový, který můžete připevnit k pracovnímu vozíku? Vybíráte si kadeřnický zásobník na barvy s protiskluzovým povrchem nebo přísavkou na dně, nebo se stále rozhodujete pro zásobník bez těchto doplňků? Existují různé typy.

Spotřební materiál pro lakování

Hledáte praktickou sadu se všemi potřebami k barvení vlasů? Pak by tato sada z Comair mohla být tím, co hledáte. Tato sada obsahuje podnos, odměrku a štětce. Všechny potřebné položky tak máte k dispozici najednou. Chtěli byste si raději všechny nátěrové hmoty připravit sami? Máme širokou škálu produktů, které můžete použít k barvení vlasů.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.