doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Stylový kartáč

Stylový kartáč je kartáč s vyhřívanými štětinami. Rozčešete si vlasy a ty jsou okamžitě upravené. Připadá vám narovnávání vlasů žehličkou příliš pracné? Pak je pro vás řešením narovnávací kartáč! Narovnání vlasů nebylo nikdy jednodušší. Máte zájem o narovnávací kartáč? Pak je pro vás Salontotal.cz to pravé místo. Rádi vám pomůžeme najít ten správný nástroj pro úpravu vašich vlasů.

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena
Značka

Jak funguje stylový štětec

Kartáč na vlasy lze považovat za žehličku a kartáč v jednom. Způsob, jakým funguje stylový štětec, je pouze jednodušší. Pročešete si vlasy a ty se okamžitě narovnají. Nejprve nechte zařízení zahřát na požadovanou teplotu. Můžete si to nastavit sami, jak je to hezké! Je zařízení zahřáté na požadovanou teplotu? Pak jej můžete začít ihned používat. Předtím se ujistěte, že jsou vlasy rozčesané pomocí běžného kartáče na vlasy. Než začnete vlasy narovnávat, je důležité použít tepelnou ochranu. Tím ochráníte vlasy před teplem nástrojů a jejich možným poškozením. Poté vlasy rozdělte na několik částí, aby se kartáč lépe dostal do vlasů. Brzy uvidíte, že se vaše vlastní struktura vlasů změní na rovné vlasy. Vlasy můžete také velmi snadno narovnat u kořínků pomocí narovnávacího kartáče. Tímto způsobem se vlasy snadno a rychle narovnají a uhladí.

Štětiny přístroje se zahřívají, takže každý pramen vlasů je rovný a hladký. Je však důležité předem zvolit správnou teplotu. Vyvarujte se poškození nebo dokonce spálení vlasů. Máte jemné, řídké a/nebo poškozené vlasy? Pak je nejlepší zvolit teplotu 120 až maximálně 150 stupňů. Máte docela normální vlasy? Pak je vhodná teplota mezi 150 a 190 stupni. Teploty vyšší než 200 stupňů se doporučují pouze pro kudrnaté nebo nepoddajné vlasy, ale vždy nejprve zkuste o několik stupňů méně. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k obsluze. Je to proto, že každé zařízení může mít trochu odlišnou funkci. Už se těšíte na stylový kartáč?

Nejlepší stylový kartáč

Hledáte nejlepší stylový kartáč? Na Salontotal.cz máme v nabídce několik stylových štětců. Jedním z našich nejprodávanějších kartáčků je ghd Glide Hot Brush. Jedná se o kartáček s dobou zahřívání pouhých 90 sekund. Má keramickou technologii ohřevu, automatický režim spánku a kabel o délce 2,7 metru. Tento kartáč můžete použít také na úpravu prodloužených vlasů a paruk.

Důležité je také pravidelně čistit kartáč na vlasy. To provedete, až zařízení vychladne. Rukama nebo hřebenem odstraňte všechny volné vlasy, které uvízly v kartáči. Poté jej můžete vyčistit vlhkým hadříkem mezi štětinami. Při správné údržbě můžete svůj oblíbený nástroj používat dlouho.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.