doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

TIGI

TIGI je značka pro každého, kdo se nebojí pořádně protřepat vlasy. Vysoce kvalitní výrobky této značky vám zaručí nepředvídatelný a odvážný vzhled. Ať už hledáte výraznou barvu, nekonečný objem nebo péči o konečky vlasů, tato značka zvládne vše. Vezměte svůj vzhled do vlastních rukou a experimentujte s produkty TIGI. V sortimentu této značky najdete produkty pro péči o vlasy, stylingové produkty a produkty pro konečnou úpravu. TIGI uspokojí všechny typy vlasů a přání! Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Příběh společnosti TIGI

TIGI se snaží udržet vizi kadeřnického umění mladou a dynamickou a neustále rozvíjet kreativitu pomocí nejlepšího školení. Značka věří v porušování pravidel, aby čelila tvůrčím omezením. Proto se dívají do budoucnosti a minulosti. Tato značka věří ve vývoj a tvorbu profesionálních vlasových produktů, které zlepšují práci každého z nás v oblasti vlasů. Společnost je určena kadeřníkům a pro kadeřníky, ale chce také pomoci vám, abyste ze sebe vydali tu nejlepší verzi.

Produkty TIGI na adrese Salontotal.cz

Nabízíme produkty TIGI pro všechny typy vlasů: poškozené, blond, chemicky ošetřené, suché, tenké, jemné, barvené a kudrnaté vlasy. Díky tomu je značka dostupná pro každého. Samozřejmě máme také nejrůznější produkty: od kondicionérů po oleje na vlasy. Na stránkách Salontotal.cz si můžete splnit všechna přání týkající se vlasů. Projděte si celou nabídku TIGI nebo si pomocí filtrů snadno určete, které produkty hledáte.

Produkty TIGI kupujte na Salontotal.cz

Zajímají vás tyto vzrušující vlasové produkty TIGI? Objevte je všechny na Salontotal.cz! U nás se můžete spolehnout na nejlepší vlasové produkty a kvalitní služby. Snažíme se všechny objednávky odeslat co nejdříve. Pokud si objednáte zboží do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám ho doručili domů hned následující den. A pokud si objednáte zboží v hodnotě 35 € nebo vyšší, poštovné je zcela zdarma. Máte nějaké dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.